Başkan Doğan: Zorluoğlu Devlet Adamlığını Bir Kez Daha Gösterdi

Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, Elazığ eski Valisi Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluğoğlu’nun belediyelerine bir adet vidanjör hibe ettiğini söyleyerek, “Zorluoğlu devlet adamlığını gösterdi” dedi.

Başkan Doğan: Zorluoğlu Devlet Adamlığını Bir Kez Daha Gösterdi

Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’na teşekkür etti.

DOĞAN: BELDE SAKİNLERİNİN GÖNLÜNDE TAHT KURDU

Doğan, Elazığ’da Valilik yaptığı dönemde halkın büyük teveccühünü kazanan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Mollakendi Belediyesi’ne Vidanjör hibe ettiği belirterek, “Her fırsatta Elazığ’a ve Elazığlılara olan sevgisini gösteren Başkan Zorluoğlu bir kez daha devlet adamlığını göstererek, Mollakendi Belde sakinlerinin gönlünde taht kurdu” dedi.

DOĞAN: KIYMETLİ BAŞKANIMIZA ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUZ

Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, Başkan Murat Zorluoğlu’na minnettar olduklarını belirterek, “İlimizde Valilik yaptığı dönemde hemşerilerimizin sevgisini kazanan değerli başkanımız Murat Zorluoğlu, beldemiz hizmetlerinde kullanılmak üzere bir adet Vidanjör aracını hibe etti. Belde sakinlerimiz adına kıymetli başkanımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Başkanımız, devlet adamlığını bir kez daha göstermiş ve Cumhurbaşkanımızın bizlere çizdiği Gönül Belediyeciliğini layıkıyla yerine getirmiştir. Bu duygu ve düşüncelerle aracın beldemize hayırlı olmasını diliyor, önümüzdeki günlerde yeni müjdelerle kamuoyunun karşısına çıkacağımızı belirtmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bedri
Bedri - 1 hafta Önce

Elazığ in son 15 yılda gördüğü en iyi Valiydi. Sağ olsun Belediye hizmetlerini karşılayamayan Akçakiraz ve Mollakendiye destek olmuş

SIRADAKİ HABER

banner103