Başkan Erdem: Toplantıda Önemli Konular Gündem Olacak

Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Semih Erdem, Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu 26. başkanlar kurulu toplantısına katılacak. Başkan Erdem, 7 - 9 Aralık’ta Kilis’te gerçekleşecek toplantıda; Basın Meslek Yasası ve İnternet Yasası’na ilişkin hazırlık çalışmalarının görüşüleceğini söyledi.

Başkan Erdem: Toplantıda Önemli Konular Gündem Olacak

Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Semih Erdem, Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu 26. Başkanlar Kurulu Toplantısına katılacak.

Başkan Erdem, 7 - 9 Aralık tarihlerinde Kilis'te gerçekleştirecek toplantının önemli olduğunu belirterek; “Kilis Basın Cemiyeti'nin ev sahipliğinde yapılacak olan Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Başkanlar Kurulu Toplantısında, 9 gazeteciler federasyonunun ve 86 gazeteciler cemiyetinin başkanları ve temsilcileri, basınının sorunları ve çözüm önerileri konusunda çalışma yapacak” dedi.

Toplantıda Basın Meslek Yasası ve İnternet Yasası’na ilişkin hazırlık çalışmalarının da görüşüleceğinin altını çizen Erdem, etkinlik kapsamında Kilis'in Fransız işgalinden kurtuluşu törenlerine de katılım sağlanacağını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2022, 16:19

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109