Başkan Erdoğan: Kaybolan Köpeğimizin Bulunması İçin Vatandaşlarımızdan Destek İstiyoruz

Bir süre önce köpeklerini kaybeden ELSAD Başkanı Avukat Murat Erdoğan, köpeklerini ararken, bir şebeke ile karşı karşıya olduklarını anladıklarını ve vatandaşlardan bu konuda destek beklediklerini söyledi

Başkan Erdoğan: Kaybolan Köpeğimizin Bulunması İçin Vatandaşlarımızdan Destek İstiyoruz

Elazığ Stratejik Araştırmalar Derneği Başkanı Murat Erdoğan, kaybolan köpeklerini ararken, bir şebeke ile karşı karşıya kaldıklarını söyledi.

ERDOĞAN: HIRSIZLARIN VİCDANI YOK MAALESEF

Başkan Erdoğan, “Tasması var tasmasında da ismi yazıyor. Telefon numarası var. Bu köpeği götüren kişi sahibi olduğunu ve telefon numarası olduğunu biliyor. Ama hırsızların vicdanı yok maalesef. İnşallah onlar yakalanacak. Köpeğimizde sevgiyle sahiplerine kavuşacaklar” diye açıkladı.

Bir süre önce köpeklerinin çalındığını ifade eden Erdoğan, yaptıkları arama ve çalışmalar sonunda cins köpeklerin çalınıp, kendi aralarında dövüştürüldüğünü, hayvanlara eziyet edildiği bilgisine ulaştıklarını kaydetti.

Başkan Erdoğan, vatandaşlardan destek istedi.

Başkan Erdoğan “Biz bir sosyal sorumluluk adı altında hareket ediyoruz. Halkımızdan bu hayvanların haklarına karşı daha duyarlı olmalarınızı bekliyoruz. özellikle bu köpek hırsızlarını emniyete ihbar etmelerini istiyoruz” dedi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Alperen BOZKURT
Alperen BOZKURT - 2 ay Önce

Elazığ adına çok önemli bir haber. Paylaşımınız çok isabet olmuş. TWİTTER ‘da konuyla ilgili bir etiket oluşturarak ülke gündemine taşıyabiliriz. Her gün yurt içi ve yurt dışından Elazığ ile ilgili gelişmelere ulaşmak İçin haber sitenizi tıklayan Elazığlılar için de doyurucu bir haber olmuş. Lütfen konuyla ilgili tüm gelişmeleri sık sık haber sitenizde paylaşın. Her şey Murat Bey’in köpeği için !

OKAN
OKAN @Alperen BOZKURT - 2 ay Önce

AYNEN KATILIYORUM....MİLLETİN KAYIPLARINA DÜNYA PARA İSTERLER BUNU HABER YAPIYORLAR...ELAZIĞA NE FAYDASI OLMUŞ DEPREMLE ALAKALI DAVALARDA MİLLETE ACIMADAN Bİ DÜNYA PARA İSTEMİŞ...İŞLER KESAT OLUNCA REKLAM.

Erzurum'lu Teyo Ağa
Erzurum'lu Teyo Ağa @Alperen BOZKURT - 2 ay Önce

Reklamın iyisi kötüsü olmaz. Bir avukat için de bu da gerekli... Güzel reklam dı....

Bu haliyle şehri yönetmek istiyor
Bu haliyle şehri yönetmek istiyor - 2 ay Önce

Beyaz Türk dediklerimizden. Bide bu haliyle köpeği için destek haberi. Yazık Elazığ’ım yazık

Dedektif abbas
Dedektif abbas - 2 ay Önce

Başganım bu şebekeyi anca siz çökertirsiz güveniyik size

Eda
Eda - 2 ay Önce

Ezel bulunana kadar her aramaya devam edip . Her türlü desteği vereceğiz.

Metehan
Metehan - 2 ay Önce

Umarım Ezel en kısa zamanda kazasız belasız bulunur ve sahibine ulaşır.Hayvan ama onum da bir canı var duyguları var bu konuyu ti ye alıp dalga geçmek hiç doğru değil. Elazığ halkı olarak bu tarz konularda dalgaya almak yerine biraz daha duyarlı olmamız gerektiğini düşünüyorum. İnşAllah kazasız belasız bulunur.

Nazlı çiftçioğlu
Nazlı çiftçioğlu - 2 ay Önce

Bu dünyaya hiç bir canlı boşu boşuna getirilmedi. Yaratılanı seviyoruz yaratandan ötürü.. Bazı yorumlar çok acımasız o yorumları yapanlara merhamet vicdan diliyorum

.
. - 2 ay Önce

Elazığ halkınada bu kadar önem verin. Onlarında sıkıntılarını basın olarak dilegetirin. Haber yaptırmak için başgan mı olmak gerekiyor, eyyy basınnn.

Erdo
Erdo - 2 ay Önce

Ağa,peki Köpek,Çakal, Yılan ve Kertenkele hakkında H.Ş.var,ne diyeceksin?Köpeğe verdiğin değer kadar müşkil olan cinslerine versen olmaz mı?


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109