Başkan Gürgözeler: Biran Önce Seçim Yapılmalı

Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve sorunlarını dinleyen İYİ Parti İl Başkanı Servet Gürgözeler, biran önce seçim yapılmalı” dedi.

Başkan Gürgözeler: Biran Önce Seçim Yapılmalı

İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Servet Gürgözeler şehir merkezi ve Sivrice yolu üzerindeki özel işletmeleri ziyaret etti.

İstasyon caddesi esnafları ve vatandaşlarla buluşan İYİ Parti İl Başkanı Görgözeler daha sonra Diyarbakır -Sivrice yolu üzerindeki tesis ve özel işletme çalışanlarıyla bir araya gelerek talep ve sorunlarını dinledi.

GÜRGÖZELER: BURADA DA TABLO NE YAZIK Kİ BİZLERİ DERİNDEN ÜZMÜŞTÜR

“Düzenin biran önce değişmesini ve Güçlendirilmiş Parlementer sistemin hayata geçirilmesi gerektiğini’’ ifade eden Gürgözeler, “Şehrimizin en işlek noktalarından birisi olan İstasyon caddesini baştan sona gezdik. Sıkmadığımız el, derdine ortak olmadığımız vatandaşımız kalmadı. Artık esnafımız evinin ve dükkanının kirasını, borcunu ödeyemez hale gelmiştir. Yazıktır günahtır. Aziz milletimize reva görülen yaşantı bu değildir. Elini sıktığımız vatandaşlarımız ise, elinde bir poşet veya gıda malzemesi varsa bize göstererek "bakın meyveyi sayıyla alıyoruz, gıda malzemelerini en az haliyle alıyoruz" diyorlar. İstasyon caddesi şehrimizin en işlek noktalarından birisi, ama gelin görün ki alım ve satım olmayınca ekonominin dişlilerindeki çark nasıl dönecek ve şehrimiz nasıl kalkınacak. Artık seçim biran önce olmalı, sandık halkımızın önüne koyulmalıdır. Gezdiğimiz bir diğer noktamız ise; Diyarbakır-Sivrice yolu üzerindeki işletmelerimiz idi. Burada da tablo ne yazık ki bizleri derinden üzmüştür. Bu mevkide özel işletme sahiplerini ve tesisleri gezdiğimizde ise, iç ve dış pazarın durma noktasına geldiğini, alım gücünün olmamasından dolayı işletmelerinin elektrik faturası ve diğer giderleri ödeyemediklerini bize ne yazık ki üzülerek anlatmışlardır. Birçok özel işletmemizin ise personel çıkarımı yaptığını, yıllardır çalışan elemanlarını gözyaşları içinde uğurladıklarını ifade etmişlerdir. Artık biran önce seçim yapılmalı halkımızın içinde bulunduğu bu olumsuz ve umutsuz tablo yerini umuda ve güzel günlere bırakmalıdır. Sandıkta halkımız en güzel cevabı verecektir. İYİ' lerin gücü güzel ülkemizi saracaktır. Bundan kimse endişe etmesin” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner109