Başkan Hacıbekiroğlu’ndan Deprem Değerlendirmesi

Saadet Partisi İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu, depremin ilk gününden itibaren partilerinin de sahada olduğunu söyledi. Hacıbekiroğlu, yapılacak konutların Elazığlı müteahhitlere verilmesi gerektiğini kaydetti.

Başkan Hacıbekiroğlu’ndan Deprem Değerlendirmesi

Elazığ’da meydana gelen depremin ardından parti olarak sahada olduklarını ifade eden Saadet Partisi İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu, bu süreçte görev yapan ve destek sağlayan herkese teşekkür etti.

HACIBEKİROĞLU: YAPILACAK TÜM İŞLEMLERDE YEREL ESNAFIMIZIN GÖZETİLMESİ GEREKMEKTEDİR

Deprem sonrası yapılacak olan konutların mutlaka Elazığlı müteahhitlere verilmesi gerektiğinin altını çizen Hacıbekiroğlu, “Öncelikle tüm hemşehrilerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Rabbim bir daha böyle afetler yaşatmasın. Ölenlere rahmet, yakınlarına sabırlar diliyorum. Bu süreçte bir bütün olarak görev yapan, destek sağlayan tüm katmanları tebrik ediyorum, şükranlarımı sunuyorum. Depremin hemen ertesi günü Genel Başkan Yardımcımız Atik AĞDAĞ Elazığ'a gelerek geçmiş olsun dileklerinde bulunup, destek olunması gereken her konuda teşkilat olarak Elazığ halkının yanında olduğunu ifade etti. Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu' da deprem sonrası Elazığ'a gelerek enkaz bölgesinde incelemelerde bulundu. Yaralı vatandaşlarımıza geçmiş olsun ziyaretinde bulunup, Sivrice Jandarma Kriz Merkezini ziyaret etti. Kısacası depremin ilk gününden bugüne kadar tüm teşkilatımızla sahadayız. Deprem sonrası yapılacak olan konutların mutlaka Elazığlı müteahhitlere verilmesi gerekiyor, ekonominin canlanması Elazığlı esnafların nefes alması için mutlaka yapılacak tüm işlemlerde yerel esnafımızın gözetilmesi gerekmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle tekrardan tüm hemşehrilerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

banner73
YORUM EKLE
YORUMLAR
Atilla
Atilla - 4 ay Önce

İşini düzgün yapan kimse ona verilsin.Elazigli olup kira, ev ve taşıma fiyatlarını gaddarca arttıran zalimler gördük.

mehmet
mehmet - 4 ay Önce

he he. gördük elazığlı müteahhitlerin yaptığı binaları. 100 yıllık binalar yıkılmazken 20-30 yıllık binaların hepsi tuzla buz oldu.

Barıs
Barıs - 4 ay Önce

Hiç kimse heveslen mesin ihaleyi alacaklar belirlendi metin bulut ve şahin şerifoğulları bunlar başkalarına yedirirler mi

SIRADAKİ HABER

banner7