Başkan Hisarcıklıoğlu Elazığ’a Geliyor

‘Elazığ Ekonomisine Değer Katanlar Programı’ gerçekleştirilecek

Başkan Hisarcıklıoğlu Elazığ’a Geliyor

Başkan Arslan, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ile yapılan görüşmenin olumlu geçtiğini ve çok önemli bir gündem oluşmaması halinde Hisarcıklıoğlu’nun 25 Eylül 2022 tarihinde Elazığ’da olarak yapılacak tüm programlara katım sağlayacağını ifade etti.

TOBB tarafından düzenlenen toplantılara iştirak eden Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, TOBB Yönetim Kurulu Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ile bir görüşme yaparak Elazığ’da gerçekleştirilecek olan organizasyonlar hakkında bilgi vererek Elazığ TSO ve Elazığ Ticaret Borsası adına Elazığ’a davet etti.

ARSLAN: 25 EYLÜL TARİHİNDE ÇOK GÜZEL BİR ORGANİZASYONLA BULUŞTURACAK VE ELAZIĞ’A YAKIŞIR BİR EV SAHİPLİĞİNDE AĞIRLAMIŞ OLACAĞIZ

Başkan Arslan, “Oda olarak üzerinde uzun bir süreden beri hazırlık yaptığımız ‘Elazığ Ekonomisine Değer Katanlar’ programı ile Lansman Programımız hakkında Sayın Genel Başkanımız Hisarcıklıoğlu’na detaylı bilgilendirmelerde bulundum. Bu hizmet dönemimiz içerisinde yaptığımız faaliyetlerin kısa bir sunumu, ödül töreni, açılışlar ve temel atma gibi birçok etkinliğin yer alacağı Elazığ programı için Sayın Genel Başkanımız büyük bir mutluluk duymuştur. Davetten büyük bir memnuniyet duyan ve Elazığ’a çok özel sempatisi olan Sayın Genel Başkanımız; ‘Suyu sert insanı mert tüm Gakgoşlara en derin selamlarımı iletin” şeklindeki selam ve mesajını paylaşıyorum. Sayın Genel Başkanımızla iş dünyamızı inşallah 25 Eylül tarihinde çok güzel bir organizasyonla buluşturacak ve Elazığ’a yakışır bir ev sahipliğinde ağırlamış olacağız. TOBB programına alınan resmi davetimiz için Odamızın tüm Yönetim organları ve profesyonellerimiz hazırlıklarını sürdürmektedir. TOBB Genel Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Elazığ programı ile ilgili olarak önümüzdeki günlerde ayrıntılı programı ve detaylarını paylaşacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2022, 11:14

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109