Başkan İnan: Elazığ Gençliği İçin Çok Güzel İstişarelerde Bulunduk

Türkiye’nin en güçlü gençlik kolları yapılanması olduklarını belirten AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyyüp Kadir İnan, “Bugün Türkiye’nin her bir yanında teşkilatlanmış ve çalışmalarını hız kesmeden sürdüren bir gençlik kolları var. İnşallah Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023, 2053, 2071 vizyonu ile çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Başkan İnan: Elazığ Gençliği İçin Çok Güzel İstişarelerde Bulunduk

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyyüp Kadir İnan Elazığ’a geldi.

Başkan İnan’ın ilk durağı tarihi kent Harput oldu.

AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Burak Kürüm gençlere çok şanslısınız diyerek, Başkan İnan’dan istifade etmeleri gerektiğinin altını çizdi.

İnan daha sonra AK Parti İl Başkanlığı ve Elazığ Belediyesini ziyaret etti.

Elâzığ’da gençler tarafından yoğun bir ilgili ile karşılaşan Başkan İnan’ın bir diğer durağı İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi oldu.

İNAN: ELAZIĞ GENÇLİĞİ İÇİN SABAHTANDIR ÇOK GÜZEL İSTİŞARE VE PROJELERDE BULUNDUK

Elazığ’daki gençlerle bir araya geldiklerini dile getiren İnan, “Elazığ’a kazandırılan çok güzel bir gençlik merkezinde genç arkadaşlarımızla sohbet ve muhabbet etmeye onların taleplerini ve temennilerini dinlemeye geldik. Elazığ gençliği için sabahtandır çok güzel istişare ve projelerde fikir jimnastiklerinde bulunduk. İnşallah önümüzdeki dönemde Elazığ gençlik kollarımız çok güzel çalışmalara ve Türkiye’ye örnek olacak projelere imza atmaya devam edeceklerdir” diye konuştu.

İNAN: İZMİR DEPREMİNDE DE ELAZIĞLI KARDEŞLERİMİZ BİZİM YARDIMIMIZA YETİŞTİ

Türkiye’nin en güçlü gençlik kolları yapılanması olduklarını aktaran İnan, “Bugün Türkiye’nin her bir yanında teşkilatlanmış ve çalışmalarını hız kesmeden sürdüren bir gençlik kollarıdır. İnşallah Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023, 2053 ve 2071 vizyonu ile çalışmaya devam ediyoruz. Ziyaretimiz keyifli bir şekilde devam ediyor. Elazığlı hemşerilerimize tekrardan çok büyük geçmiş olsun diyorum. Hükümetimiz ilk andan itibaren yaraları sarmak için elinden geleni yaptı. Ben o zaman İzmir Gençlik Kolları Başkanıydım. Ardından biz büyük bir İzmir depremi yaşadık ama biz o zaman İzmir’de ki dayanışmamızı Elazığ’a taşımak için elimizden geleni yapmıştık. İzmir depreminde de Elazığlı kardeşlerimiz bizim yardımımıza yetişti ve kardeşlik yaptılar. Rabbim bizi bu tür felaketlerden her zaman muhafaza eylesin” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2021, 19:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Elazığ lı
Elazığ lı - 2 hafta Önce

Gençlik kolları başkanınında şimdiden göbeği çıkmış bu nasıl bir gençlik.Gelecek Türkiye’nin yönetiminde üretiminde ve her işinde olacak olan gençlerin Okulu bitirip bir iş bulabilir miyim kaygısı var üniversite mezunu olan kişi sayısı arttı ama diploma işe girmeye yetmedi. İşe girmek için ya arkanda iktidar partisinden bir torpilin olacak yada okuduğun bölüm iş garantili olacak gençlerin önünü açmak için hiçbir proje üretilmedi devlet dairesi veya okullarda emeklilik yaşı dolduğu halde insanlar çalıştırılmaya devam edildi bu durum da yeni kordonların açılmasını engelledi.Akp ye kaydolan gençlerin çoğunluğu işsiz olanlardır belki bizede bir iş kapısı açılır umuduyla umut da fakirin ekmeği dir.

Reiz
Reiz - 2 hafta Önce

Ulan şu oturma şekline bak hele bizim erkekler heryerde eziliyor

Reiz
Reiz - 2 hafta Önce

Ulan şu oturma şekline bak hele bizim erkekler heryerde eziliyor

Harun overdag
Harun overdag - 1 hafta Önce

Ne acı bir tablo yakında açınızdan öleceksiniz ama istişareler devam etsin Akp ananızı ağlatacak merak etmeyin birzamanlar bende iştişarelerine

He babo
He babo - 1 hafta Önce

Ne de onem verilirmis genclere ....gencler issiz geleckleri umutsuzken sen istisare yap artist gibi yerlerde oturt...Yazik milletle dalganiz yetet

elazığlı
elazığlı - 1 hafta Önce

çocuk yaşta şu kibire bak oturmaya bak gençler işsiz umutsuz

SIRADAKİ HABER

banner103