Başkan Kangal: “Caydırıcı tedbirler almaktan başka çare kalmamıştır”

Deva Partisi İl Başkanı Mehmet Kangal İsrail tarafından Filistin’e yapılan saldırıyı kınadı.

Başkan Kangal: “Caydırıcı tedbirler almaktan başka çare kalmamıştır”

Deva Partisi İl Başkanı Mehmet Kangal açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Mescid-i Aksa'ya ve Müslümanlara yönelik saldırılarını sürdüren işgalci İsrail Devleti, masumları hedef alarak, tüm dünyanın gözü önünde Filistin halkına karşı büyük bir soykırım uygulamaktadır. Yayılmacı politikalarını sürekli devam ettiren ve Filistin Halkını yurdundan etme çabalarına hiçbir zaman son vermeyen İsrail Devleti, önceden de olduğu gibi bugün de bölgedeki sorunun kaynağıdır ve asla da çözümün bir parçası olmayacaktır.

“CAYDIRICI TEDBİRLER ALMAKTAN BAŞKA ÇARE KALMAMIŞTIR”

Artık hangi milletten ve dinden olursa olsun bütün Dünya bu gerçeği görmeli ve zulmün durması zalimin engellenmesi amacıyla insanlık adına tek ses olmalıdır. Meşruluğunu kaybetmiş ve terörist bir devlet haline gelmiş İsrail'in ; yaşlı , çocuk,  kadın demeden devam ettirdiği ırkçı şiddetine bir an önce son vermesi ve şimdiye kadar işgal ettiği topraklardan geri çekilmesi amacıyla birlik olmaktan ve kınamaktan öte caydırıcı tedbirler almaktan başka çare kalmamıştır.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kango
Kango - 5 ay Önce

Caydırıcı tedbir nedir,kim alacak,nasıl alacak , uygulaması var mı?Onları söylesene, Sivaslı.Laf olsun torba dolsun,bende birşey söyledim deyisin yani.Adamlar 248 BM.kurul kararlarını uygulanamamiş bir katil sürüsü İsrail e ,deva ya! Gerek ki bir reçete sunmalı.

SIRADAKİ HABER

banner103