Başkan Or, Gündemi Değerlendirdi

İYİ Parti İl Başkanı Mevlüt Or, gündemle ilgili açıklamalarda bulunarak, deprem ve pandemi ile birlikte çok sayıda esnafın kepenk kapattığını söyledi.

Başkan Or, Gündemi Değerlendirdi

İYİ Parti İl Başkanı Mevlüt Or, şehrin gündemini değerlendirdiği bir basın toplantısı düzenledi.

Şehrin sıkıntılı süreçten geçtiğini belirten Or, vatandaşların evlerine ekmek götüremediğini söyledi.

BAŞKAN OR: ELAZIĞ’DA İŞSİZLİK HAT SAFHADADIR

İYİ Parti İl Başkanı Mevlüt Or, “Esnafın sorunlarını esnafın kredilerini esnafın çekmiş olduğu kredilerin geri ödeme şekli, kapanan yaklaşık esnaf odasının açıklamış olduğu her ay 30 esnafımızın kapalı olduğu hatta verilere göre SGK’nın verilerine göre 2019 yılında 7 bin 841 iş yeri varken 2020 Ocak ayında 4 bin 844’e düşmüştür. Aynı zamanda yaklaşık 15 bin 500 kişide işten çıkarılmıştır. Elazığ’da işsizlik hat safhadadır” ifadelerini kullandı.

Esnafın işlerinin her geçen gün kötüye gittiğini belirten Başkan Or, çok sayıda esnafın kepenk açmadığını söyledi.

BAŞKAN OR: ELAZIĞ’IN HAKKINI SAVUNMAK BİZLERİN GÖREVİDİR

Sürekli gündem de pembe tablolar çizmek doğru değildir. Elazığ’ı kandırıyor vatandaşı kandırıyor. Biz buna seyirci kalmayacağız. Sürekli gündeme taşıyacağız. Elazığ’ın hakkını savunmak bizlerin görevidir. Bizler bu Elazığ’da yaşıyoruz. Biz bu sorunları yerinde görüyoruz. Şimdi 8 bin tane daire teslim ettiklerin ifade ettiler. Birde bu 8 bin konutun kimlere teslim edildiğini biz bunları öğrenmek istiyoruz” diye kaydetti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali2323
ali2323 - 3 hafta Önce

Hdp ile olan kirli ilişkiden sonra ne zaman gusül alacaklar onu mu açıklamış?

Keko
Keko - 3 hafta Önce

HDP SADECE AKP nindir kimseye vermez.Neydi o gunler gidip gelmeler,dostluklar, mektuplasmalar,,,,unutuldu mu?

Zaza
Zaza - 3 hafta Önce

Şimdi mi aklına geldi esnaf

Önemli
Önemli - 3 hafta Önce

Konuşmayı dahi bilmeyen bir parti yönetimi iktidarı hedefliyor damdan düşer gibi meclise girip kırgınların küskünlerin oyunu alıp ilerleme yolunda ülkücü değilsiniz solcu değilsiniz tamamen askeri emekli personellerin oluşturduğu genel merkez ve il yönetimleri saman alevi gibi sönecektir.kiminle yol yürüdüğünüz belli değil il olarak bahsedersek yönetminizin il parti binasını genel olarak çay ocağı olarak kullandığı gençlik deseniz başlı başına chp den ya atılma ya kovulma gençlik merkez ilçe deseniz hayatta yok demeyi bilmeyen ama icraatı olmayan yönetim il başkanı deseniz yanındakiler genellikle iş adamı süsü veren bir kaç şahıs gücünüz bu memlekette acaba neye yetiyor hiç sorguladınızmı geçmiş yönetimlerinizi hain olarak gösterip kendinizi milliyetçi olarak gösteriyorsunuz iyi partnin neresi iyi. Bana söyler misiniz doğru düzgün bir gencliğiniz sahada yok

SIRADAKİ HABER

banner103