BAŞKAN ÖZDOĞAN: “ULUSAL MARKETLER İLÇEMİZİ İSTİLA ETTİ”

Elazığ Kovancılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Özdoğan, Kovancılar İlçesinde ulusal market sayısının artmasından yana dert yandı.

BAŞKAN ÖZDOĞAN: “ULUSAL MARKETLER İLÇEMİZİ İSTİLA ETTİ”

Elazığ Kovancılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Özdoğan, gün geçtikçe ilçelerinde ulusal market sayılarının arttığını ifade ederek “Ulusal market sayılarına dur denilmesi gerek” dedi.

ÖZDOĞAN: ULUSAL MARKETLER MANTAR GİBİ ÇOĞALIYOR

Başkan Özdoğan konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “İlçemizde gün geçtikçe ulusal marketler mantar gibi çoğalıyor. İlçemizde 9 ulusal market 3 tanede ilimizde faaliyet gösteren zincir marketlerin 3 tane şubesi var toplamda 12 tane ulusal ve zincir marketlerin şubesi var. Bu sayıda ilçemiz için çok sayıdadır. Zaten pandemi sürecinde esnafların yok derecede olan işlerini komple bitirme noktasına getirdi. Acilen ulusal marketlere çözüm bulunması gerekmektedir. Her sokakta ulusal marketlerin bir şubesi açılmaya başlandı” diye kaydetti.

ÖZDOĞAN: HALKIMIZIN KENDİ ESNAFINA SAHİP ÇIKMASI LAZIM

Elazığ Kovancılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Özdoğan, “Ulusal marketler onlarca esnaf dalımızı etkilemekte ve birçok meslek dalımızı bitirme noktasına getirdi. Ulusal marketlerin ilçe ekonomine hiçbir şekilde katkısı bulunmaktadır. Ulusal marketlere giden para direk olarak ilçemizde çıkmaktadır. Ben büyük sorumlulukta ilçe halkımıza düşmektedir. Kendi canından kanından olan ilçe esnafımızdan alışveriş yapmamız lazım. Halkımız kendi esnafına sahip çıkması lazım. İlçe ekonomisinin dönmesi için yerel esnafımızdan alışveriş yapmamız lazım. Bizler oda olarak halkımızın bilinçlenmesi için birçok çalışma yaptık. İlçemizin birçok yerlerine vatandaşlarımızın bilinçlenmesi için afişler astık. Radyolara kamu spotu hazırladık ve yayınladık. Broşürler hazırladık vatandaşlarımıza dağıttık. Bu konuda çalışmalarımıza devam edeceğiz. Biz yetkilerden destek bekliyoruz. Bu konuda çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
ulusal market
ulusal market - 2 yıl Önce

kendi esnafın müşteriye iyi günler bile demezken ulusal esnaf vatandaşa saygı gösteriyor.

Elazığlı
Elazığlı - 2 yıl Önce

Elazığ esnafı çok anlayışlıdır.
106 tl alışverişim tuttu hadi sizin için 105 tl yapalım dediler. EyvAllah dedim. Eve getirdiğimde ise bir ürünün son kullanma tarihine 1 ay vardı ve içindekiler bozulmuştu. Malatya ve G.Antep esnafının yanından bile geçemeyecek esnafınız var.

gakko23
gakko23 - 2 yıl Önce

Allahtan ulusal marketler var, totomuzu tutmadan markete girebiliyoruz bu sayede...

SERKAN YILDIZ
SERKAN YILDIZ - 2 yıl Önce

Ulusal marketlerde güler yüz ve hoşgeldin var ayrıca taksit imkanıda var. Ayrıca her markette en az 10 kişi çalışsa toplamda 40 kişinin karnı doyuyor ve ürünleri daima kontrol ediliyor.Zamanla bunlarda rağbetini kaybedecek çünkü internetten alışveriş hepsinin yerini alacak her taraf kargocu dükkanlarıyla dolup taşacak.Geniş pencereden bakın biraz

Galip
Galip - 2 yıl Önce

Esnafta Elazığ üreticisine sahip çıksın

ali kaya
ali kaya - 2 yıl Önce

paran bittiginde seni magdur etmeyen yerdir küçük esnaf.
para lazım olduğunda seni geri çevirmeyendir küçük esnaf.
taziyende sünnetinde dügününde hastalığında yanındadır küçük esnaf.
anahtarını emanetini hatta çocuğunu bıraktıgın yerdir küçük esnaf.
vs..........

Gakko
Gakko - 2 yıl Önce

Kücük esnafa hiç gitmem büyük marketlerde kazıklanma derdin yok insannlarrr iyikide varlar

Karşıyaka Store
Karşıyaka Store - 2 yıl Önce

İyiki Büyük Marketler Var Uygun Fiyat, Kaliteli, Taze Ürünler Var... Yaşasın BİM, A 101, ŞOK Allah Razı Olsun Açanlardan

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109