Başkan Sarıgül: Anadolu'muzun şahlanmaya ihtiyacı var

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül Elazığ’a geldi. Başkan Sarıgül, "En büyük arzumuz ülkemizi barışa barışa büyüteceğiz” dedi.

Başkan Sarıgül: Anadolu'muzun şahlanmaya ihtiyacı var

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Partisinin Elazığ İl Teşkilatı ile bir araya geldi.

Elazığ İl Teşkilatı ile bir araya gelen Sarıgül, Türkiye'de siyasetin dilini değiştirmek istediklerini dile getirdi.

SARIGÜL: EN BÜYÜK ARZUMUZ ÜLKEMİZİ BARIŞA BARIŞA BÜYÜTECEĞİZ

Türkiye ekonomisinin en büyük ekonomisi barış olmalı diyen TDP Genel Başkanı Sarıgül, “Bayram münasebetiyle Türkiye’mizin her noktasını gezmeye özen gösteriyorum, çünkü bayramlar siyaset adamlarının ve ülkemizin gelişmesinde ve güçlenmesinde söz ve karar sahibi olmak isteyenlerin tatil yapma yeri değildir. Bayramlarda bütün siyasi sorumluluk taşıyanlar yurttaşlar ile beraber olmalı sorunlarını dinlemeli ama bayram içerisinde olduğunu unutmadan sözlerine dikkat etmeli TDP olarak tüm bölgeleri dolaşıyoruz en büyük arzumuz ülkemizi barışa barışa büyüteceğiz” ifadelerini kullandı.

SARIGÜL: BÜTÜN SİYASİ PARTİLERLE HER ZAMAN GÖRÜŞMELERİNE DEVAM EDECEKTİR

Parti olarak milli, manevi günlerde el ele, kol kola, omuz omuza olacaklarını ifade eden Sarıgül, "Türkiye Değişim Partisi, hudut ve bayrak birliği diyen, ülkemizin bölünmez bütünlüğünü savunan, demokrasi içerisinde bütün siyasi partilerle her zaman görüşmelerine devam edecektir." dedi.

SARIGÜL: ANADOLU'MUZUN ŞAHLANMAYA İHTİYACI VAR

Partisinin tarım ve hayvancılığa önem vereceğini belirten Mustafa Sarıgül, "Mutlaka tarımda alım garantisini getireceğiz. Anadolu'muzun şahlanmaya ihtiyacı var, Anadolu'muzdaki o tarlaların üretime ihtiyacı var. Kızılırmak bizde, Yeşilırmak bizde, Fırat bizde, Dicle bizde, Gediz bizde ama ne yazık ki tarlalarımızın hala büyük bölümünün, arazilerimizin sulanmadığını görüyorum. Türkiye Değişim Partimizde su projelerimizi açıklıyoruz. İnşallah kurultayımızda su projemizin ne olduğunu da bütün ulusumuzla buluşturacağız” dedi.

Sarıgül, parti olarak ilçe kongrelerini bitirmek üzere olduklarını, il kongrelerinin devam ettiğini, ağustos sonu eylül başı itibarıyla büyük kurultayı yaparak seçime girme yetkisini alacaklarını kaydetti.

Parti binasında yaptığı açıklamanın ardından Sarıgül il teşkilatı ile birlikte esnafları ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103