Başkan Sarıkaya Güven Tazeledi

Elazığ Genç Sivanlılar Derneği’nin 1. genel kurulu gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen genel kurulda Muzaffer Sarıkaya güven tazeledi.

Başkan Sarıkaya Güven Tazeledi

Elazığ’da çalışmalarını yürüten Genç Sivanlılar Derneği’nin 1. Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi.

Genel kurula tek liste ile gidildi.

Gerçekleştirilen genel kurul toplantısında mevcut Başkan Muzaffer Sarıkaya güven tazeledi.

YERMEN: HAYIRLI OLSUN

Divan Başkanı Mahmut Yermen, “Mevcut olan başkanımız ile 7-8 aylık bir öz geçmişimiz var. Tekrar tek aday olarak Sayın Muzaffer Sarıkaya’yı başkanlığa seçtik. Kendisine teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

SARIKAYA: BU VATANDAŞLARIMIZA YARDIMCI OLMAK AMACIYLA DERNEĞİMİZİ KURDUK

Başkanlığa seçilen Genç Sivanılılar Derneği Başkanı Muzaffer Sarıkaya da, “Kurultayımız tüm üyelerimiz hayırlı olsun. Bugün ben varım Muzaffer var, yarın Mehmet gelir, Ahmet gelir önemli olan derneğimizin daha iyi yere gelmesi. Bu amaçla bizim Sivan bölgesi olarak Elazığ’da ikamet eden resmi olarak 3 bin 600 küsür bir ailemiz var. Bu aileimizin içerisinde mağdur olan insanlar vardır. Bu vatandaşlarımıza yardımcı olmak amacıyla derneğimizi kurduk. Faaliyetlerimiz güzel. Öğrenci, öğrenci, öğrenci… benim amacım her şeyden önce okumaktır. Onun için bugün kurultayımızı yaptık. Değerli üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Beni tekrardan uygun gördüler, başkan seçtiler” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103