Başkan Şerifoğulları: “Biz Büyük Bir Aileyiz”

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, belediye ana hizmet binası birimlerinde görev yapan personelleri ziyaret ederek görevlerinde kolaylıklar diledi.

Başkan Şerifoğulları: “Biz Büyük Bir Aileyiz”

Ziyaret sırasında çalışmalar hakkında Birim Müdürlerinden bilgiler alan Başkan Şerifoğulları, personellerle bire bir sohbet ederek özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Özellikle koronavirüs salgını nedeniyle maske ve sosyal mesafe konusunda çok hassas davranan Başkan Şerifoğulları, personel ve vatandaşları da dikkatli olmaları noktasında uyardı.

BAYRAMDA GÖSTERDİKLERİ ÖZVERİ İÇİN TEBRİK ETTİ

Ziyaret esnasında personellerin Kurban Bayramı süresince gösterdikleri fedakârca çalışmalardan dolayı tebrik eden Başkan Şerifoğulları, özellikle nöbetçi birim çalışanlarına teşekkür etti. Elazığ Belediyesi’nin büyük bir aile olduğunu vurgulayan Şerifoğulları, şehri daha yaşanılabilir bir kimliğe büründürmek için bütün birimlerin koordineli bir şekilde çalıştığını ifade etti.

banner97
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bozo23
Bozo23 - 3 ay Önce

Başkan ailesiniz ama şu yan gelip yatan, onun bunun torpili ile işe giren bedavadan hiçbir emek vermeden ATM memurluğu yapan evlatlarinizi kapının önüne koysanız ne güzel olur. Saygılarımla a.

SIRADAKİ HABER

banner7