Başkan Şerifoğulları: Daha İyi Bir Geleceğinin Anahtarlarının Çocuklarımız Olduğunu Biliyoruz

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 2021-2022 eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını temenni ederek, tüm öğrencilere ve öğretmenlere başarılar diledi.

Başkan Şerifoğulları: Daha İyi Bir Geleceğinin Anahtarlarının Çocuklarımız Olduğunu Biliyoruz

Başkan Şerifoğulları mesajında: “2021-2022 eğitim-öğretim yılını büyük bir heyecanla karşılıyoruz. Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz pandemi nedeniyle verilen zorunlu aranın ardından nihayet okullarına, sınıflarına kavuşuyor.  Daha iyi bir geleceğin anahtarının çocuklarımız olduğunu biliyoruz. Milli ve manevi değerlerine bağlı, iyi yetişmiş, donanımlı nesillerin yetişmesi hepimizin ortak hedefidir. Elazığ Belediyesi olarak pandemi sürecinde tablet ve internet desteği başta olmak üzere her zaman çocuklarımızın yanlarında olduk. Çocuklarımızın eğitimlerini en iyi şekilde sürdürmeleri için bundan sonra da daima yanlarında olmaya devam edeceğiz.Elbette tüm dünya ile birlikte pandemiyle mücadelemiz de devam ediyor. Hem kesintisiz bir eğitim-öğretim yılı, hem de sağlığımız için pandemiyle mücadele tedbirlerine sıkı sıkıya uymaya devam edelim. Özellikle, maske-mesafe ve hijjyen kurallarına sıkı sıkıya uymaya azami özen gösterelim. Yeni eğitim-öğretim yılının öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve tüm eğitim camiamız için hayırlara vesile olmasını diliyor, sağlıklı, kesintisiz ve başarı dolu bir eğitim-öğretim yılı diliyorum" sözlerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2021, 15:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yazık
Yazık - 3 hafta Önce

Seni ilkeli , dürüst , güvenilir biri sanırdım , 4 eylül meclis toplantısında 10 metrelik yolu 7 metreye indirmek için çırpınışlarını görünceye kadar. Senin işin çocuklara yaşanılabilir bir şehir bırakmak sayın başkan sen ne yapıyorsun yolları daraltmak için kendini parçalıyor parkları satıyor şehri eskisinden de daha yaşanmaz hale getiriyorsun. Şimdi gelip burda çocuk edebiyatı yapma laflarına değil icraatlerine bakıyoruz. Sen bu şehir için telafisi zor kayıp 5 yılsın. O kadar ... yazık sana güvenen insanlara , çok yazık bu şehre

Kofik gakko
Kofik gakko - 3 hafta Önce

Bosver unutursunuz,akp ceketini assa elazigda yine kazanir

SIRADAKİ HABER

banner103