Başkan Şerifoğulları Depremzede Çocuklarla Buluştu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, depremzede çocuklarla buluştu.

Başkan Şerifoğulları Depremzede Çocuklarla Buluştu

24 Ocak’ta meydana gelen depremin yaralarını sarmak için sahada ziyaretlerini sürdüren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, depremzede çocuklarla bir araya geldi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Vali Çetin Oktay Kaldırım ve kurum müdürlerinin katıldığı etkinlikte depremzede çocuklarla bir araya gelen Başkan Şerifoğulları, depremzede çocukların depremin etkisini üzerlerinden atmaları için güzel bir programa imza atıldığını kaydetti.

Depremzede çocuklara hediyeler dağıtan Başkan Şerifoğulları, onlarla fotoğraf çektirdi.

ŞERİFOĞULLARI: TÜM BİRİMLERİMİZLE YOĞUN MESAİ HARCIYORUZ

Devlet millet el ele depremin yaralarını sarmak için birlikte hareket edildiğini aktaran Başkan Şerifoğulları; “Depremin olduğu ilk andan itibaren sahadayız. Mahallelerimizde hasar tespit çalışmalarına katılıyor, vatandaşlarımızın mağduriyetinin giderilmesi için tüm birimlerimizle yoğun mesai harcıyoruz. Bugün de çocuklarımızla buluştuk. Onlara moral verebilmek ve yaşanan afetin izlerini silebilmek için düzenlenen programa katıldık. Güzel ve anlamlı bir program oldu. Vatandaşlarımıza moral vermenin yanı sıra mahallelerimize de ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın mağduriyetini giderebilmek için tüm birimlerimizle yoğun bir çalışma içerisindeyiz. İnşallah el birliğiyle yaşanan afetin izlerini sileceğiz. Bu anlamlı programın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyor, çocuklarımıza uzun, sağlıklı ve mutlu bir hayat diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet
mehmet - 8 ay Önce

sayın bakanımız da iyice elazığlı oldu. bundan sonraki seçimden buradan vekil olsa bari..

Demir
Demir - 8 ay Önce

Çocuklarla buluşan belediye başkanı değil, Süleyman soylu, b. Başkanı depremden sonra kayıpti, yeni yeni ortaya çıktı...!

SIRADAKİ HABER

banner7