Başkan Şerifoğulları, Fuar ve Kongre Merkezinde İncelemelerde Bulundu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, yapımı devam eden fuar ve kongre merkezindeki çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Şerifoğulları, Fuar ve Kongre Merkezinde İncelemelerde Bulundu

Doğu Anadolu Bölgesinin en büyük fuar ve kongre merkezlerinden biri olacak olan Elazığ Fuar ve Kongre Merkezi yapım çalışmaları sürüyor.

İnşası tamamlanan Elazığ Fuar ve Kongre Merkezi binasında iç mekân çalışmaları devam ediyor.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Fuar ve kongre alanını ziyaret ederek çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Başkan Şerifoğulları fuar ile ilgili yaptığı açıklamada; Elazığ'ımızı daha güzellere taşıyoruz. Çok merkezli, hemşerilerimizin hizmetine sunacağımız Fuar ve Kongre Merkezi'mizde sona gelinen çalışmalarla ilgili incelemelerde bulunduk”  ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
park alanları
park alanları - 6 ay Önce

Yazıklar olsun sana park alanlarını satıp, müteahhitlere rant sağladığın için. Git okuduğun bölümle ilgili iş yap, senin belediye başkanlığın da ne işin var.

fuar
fuar - 6 ay Önce

sen fuardan ne anlarsın.

elazığlı
elazığlı - 6 ay Önce

bu belediye yönetiminin yaptığı tek doğru iş bu iş dit-yebilirim. (imkan varken otopark yapmama rezaletini saymaz isek). ama yolları daraltmalrı imar oyunları bu yönetimi bir daha aday bile yaptırmaz. köye çevirdiler daralttıkları yollar ile şehri... şaka gibi sene 2022 ve yol daraltan bir belediyenin olduğu şehirde yaşıyoruz... torunlarımız çok sövecek bizlere

........
........ - 6 ay Önce

Sokaklar köstebek yuvası, yama dahi yapamıyorsun yazık işgal ettiğin makama

Boğulan şehir Elazığ
Boğulan şehir Elazığ - 6 ay Önce

Yeşil alanları betonlaştırma marifeti Güney çevre yolu yerine şehirsin göbeği

Yola yapılan binalar yokedilen site bahçeleri
Yola yapılan binalar yokedilen site bahçeleri - 6 ay Önce

Tam karşısında cadde üzeri yolun içine sokulmuş bina var o ve benzeri binalar seneler geçsede bu başkanı hatırlatacak tabi olumsuz yönde

Sayın Başkan
Sayın Başkan - 6 ay Önce

Abdullahpaşada kentsel dönüşüm ile ilgili batı sitesinde 2 ada da size sözleşme imzalayarak onay verdi. İhale sonucu haleyi alan açık inşaat inşaata başladı su basamağını çıktı. Fakat kaç aydır inşaat durmuş vaziyette neden inşaat ilerlemiyor. Bu duruma bir açıklık getiriraeniz iyi olur. İnşAllah sıkıntı olmaz

Gakko
Gakko @Sayın Başkan - 6 ay Önce

Fiyatlar çok yükledi. Hiçbir müteahhit bu şartlarda iş yapamaz.

SIRADAKİ HABER

banner109