Başkan Şerifoğulları, İtfaiyecileri Ağırladı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, İtfaiye Haftası etkinlikleri kapsamında İtfaiye Müdürü İbrahim Başgün ve itfaiye personelini ağırladı.

Başkan Şerifoğulları, İtfaiyecileri Ağırladı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları itfaiye personelini ağırladı.

İtfaiye personelinin vatandaşın can ve mal güvenliği için her türlü felaket ve acil durumlarda canını siper ederek, zorlu şartlarda mesai kavramı gözetmeksizin çalıştığını ifade eden Başkan Şerifoğulları, “Çalışmalarınızdan ve gayretlerinizden ötürü her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum.” dedi.

ŞERİFOĞULLARI: DAHA DA İLERİYE TAŞIYABİLMEK İÇİN GEREKEN BÜTÜN ADIMLARI ATACAĞIZ

Tüm itfaiyecilerin İtfaiye Haftasını kutlayan Başkan Şerifoğulları, “Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak adına yeri geldiğinde canını ortaya koymaktan çekinmeyen itfaiye birimimizin her açıdan güçlü olması bizim için son derece önemlidir. İtfaiye birimimiz donanım açısından son derece kaliteli bir yapıya sahiptir. İtfaiye birimimizi daha da ileriye taşıyabilmek için gereken bütün adımları atacağız” dedi.

BAŞGÜN: 5 AYLIK DÖNEMDE TOPLAM 1683 YANGINA MÜDAHALE ETTİK

Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürü İbrahim Başgün de yangın gibi afetler esnasında en kısa sürede olay yerine yetişerek, etkin müdahale için azami gayretle çalıştıklarını belirterek, 5 aylık dönemde toplam 1683 yangına müdahale ettiklerini söyledi.

BAŞGÜN: FARKLI KESİMLERİNE BİLGİLENDİRME SAĞLIYORUZ

Vatandaşların afetler ve afetlerle mücadele noktasında donanım sahibi olmasının öncelikli hedefleri arasında yer aldığına da dikkat çeken Başgün, “Eğitim çalışmalarımızla toplumun farklı kesimlerine bilgilendirme sağlıyoruz. Teorik ve pratik eğitim programlarımızla 5 aylık dönemde 2 bin 68 kişiye ulaştık” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109