Başkan Şerifoğulları: İtibar Etmeyelim

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları sosyal medyada kendisi adına yapılan “okulların tatil edildiği” yönündeki paylaşımlarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Başkan Şerifoğulları: İtibar Etmeyelim

Elazığ’da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından okullar 24 Ocak 2020 tarihine kadar ertelenmişti.

Sosyal medyada öğrenciler ise Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın profilinden paylaşılmış gibi bir fotoğraf hazırladı.

Hazırlanan fotoğrafta, “Kıymetli hemşehrilerimiz, şehrimizde yaşanan afetten dolayı okullar ve üniversiteler (tıp, diş hekimliği fakülteleri hariç) 02.03.2020 Pazartesi gününe kadar ertelenmiştir” metni yer alıyordu.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI UYARDI

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ise sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamada, “Sevgili gençler,  tasarım yeteneğiniz beni şaşırtmadı değil. Fakat üniversite ve okulların açılış tarihi ile ilgili herhangi bir açıklamam olmamıştır. Photoshop ile yapılan görsellere itibar etmeyelim” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Elazığ’da okulların tatil edileceği yönünde herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. Son yapılan açıklamaya göre Elazığ’da okullar 24 Ocak 2020 tarihinde açılacak.

banner107
YORUM EKLE
YORUMLAR
Volkan
Volkan - 1 yıl Önce

24 Ocak değil Şubat olacak yanlış bilgilendirme yapmayın sizde

SIRADAKİ HABER

banner103