Başkan Şerifoğulları Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Çaydaçıra Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Şerifoğulları Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor

Mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini dinleyen Başkan Şerifoğulları bir yandan da mahalle içerisinde yapımı devam eden Belediye çalışmalarını inceledi.

Başkan Şerifoğulları’na Çaydaçıra Mahalle Muhtarı Hıdır Türkmen de eşlik etti. Muhtar Türkmen’le birlikte Çaydaçıra Semt Pazar Alanı çalışmalarını inceleyen Başkan Şerifoğulları, pazar yerinin büyük oranda tamamlandığını ve yakında hizmete hazır duruma getirileceğini kaydetti.

MUHTAR TÜRKMEN: ŞAHİN BAŞKAN SORUNLARIMIZA HIZLI BİR ŞEKİLDE ÇÖZÜM BULUYOR

Başkan Şerifoğulları’nın bildirdikleri bütün sorun ve taleplere çok hızlı bir şekilde çözüm ürettiğini belirten Çaydaçıra Muhtarı Hıdır Türkmen, mahallelerinde yapılan belediye çalışmalarından mahalle sakinlerinin çok memnun olduğunu aktardı. Özellikle modern semt pazarının mahalle sakinleri tarafından talep edilen bir ihtiyaç olduğunu aktaran Türkmen, Başkan Şerifoğulları’nın talimatlarıyla hızlı bir şekilde pazar yapımına başlandığını ve pazarın yakında hizmete sunulacağını kaydetti. Mahalle genelindeki park ve yeşil alanların, Kent Köy Yaşam Alanı’nın, semt kütüphaneleri ve spor merkezlerinin mahallelerine artı bir değer kattığını aktaran Muhtar Türkmen, şahsı ve Mahalle sakinleri adına Başkan Şerifoğulları’na teşekkür etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109