Başkan Şerifoğulları "Önceliğimiz Vatandaşlarımızın Memnuniyeti"

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, yaptıkları hizmetlerde vatandaş memnuniyetini önemsediklerini belirterek, "Halkımızın istemediği hiçbir hizmeti hayata geçirmiyoruz. Halkımız ile yaptığımız istişareler sonucu hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu sayede hem vatandaşlarımız mutlu oluyor hem bizler memnun oluyoruz" dedi.

Başkan Şerifoğulları "Önceliğimiz Vatandaşlarımızın Memnuniyeti"

Mahalle ziyaretlerini sürdüren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Kültür Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Cuma namazını Kültür Mahallesinde kıldıktan sonra namaz çıkışı vatandaşlarla sohbet eden Başkan Şerifoğulları, sorunları dinledi.

Esnaflarla da bir araya gelen Başkan Şerifoğulları, mahalleye yapılan ve yapılması planlanan hizmetlerle ilgili vatandaşlarla fikir alışverişinde bulundu.

ŞERİFOĞULLARI: BELEDİYEMİZİN KAPILARI VATANDAŞIMIZA SONUNA KADAR AÇIK

Vatandaş memnuniyetini önemsediklerini, kabul görmeyen hiçbir hizmeti yapmadıklarını vurgulayan Başkan Şerifoğulları, "Elazığ'ımızda yapılan hizmetleri ve projeleri halkımızın arzusu doğrultusunda ve yaptığımız istişarelerin sonucunda hayata geçiriyoruz. Bu istişarelerden vatandaşımız ve bizler mutluluk duyuyoruz. Bu nedenle belediyemizin kapıları vatandaşımıza sonuna kadar açık. Sosyal belediyecilik anlayışı ile sürdürdüğümüz görevimizde halkımız ile hem makamımızda hem de dışarıda iç içeyiz" dedi.

ŞERİFOĞULLARI: HALKIMIZIN İSTEKLERİNİ DİNLİYORUZ

Belediyedeki makamında vatandaşları ağırladıklarını ve sıkıntıları dinlediklerini aktaran Başkan Şerifoğulları; "Vatandaşlarımızı makamımızda ağırlıyor, dertlerini sıkıntılarını dinliyor, sorunlarını çözüme kavuşturmak için var gücümüz ile çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın sıkıntısı bizlerin sıkıntısıdır. Eğer bizler yerel yöneticiler olarak vatandaşlarımızın sorunlarına çare bulmazsak bu sorun ve sıkıntılar elbette şehrimize de yansır. Belediye binamızda olsun mahallelerimizde olsun halkımızın isteklerini dinliyoruz. Halkımız ile yaptığımız istişareler sonucu hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu sayede hem vatandaşlarımız mutlu oluyor hem bizler memnun oluyoruz. Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar belediyemizin kapısı vatandaşlarımıza sonuna kadar açıktı ve yine açık olmaya devam edecek” diye kaydetti.

ŞERİFOĞULLARI: . 5 YILLIK SÜREÇTE BİRÇOK HİZMETİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ

Vatandaşların problemlerini hızlıca çözmeye çalıştıklarını belirten Başkan Şerifoğulları; “Çözüm bekleyen her sorunu sonuca bağlamanın yanı sıra o çözümü en hızlı şekilde vatandaşımızla buluşturuyoruz. Bunun da en doğru yolunun yüz yüze kurulan iletişim olduğunu biliyoruz. 5 yıllık süreçte bir çok hizmeti hayata geçirerek şehrimizi daha yaşanabilir hale getirme arzusundayız. Mahallelerimize hizmet götürürken aynı zamanda vatandaşlarımızın da gönlüne girmeyi amaçlıyoruz. Asıl başarının da vatandaşlarımızın gönlüne girmek olduğu bilinci ve gayesindeyiz. Hamdolsun bunu da başardığımıza inanıyorum. Bu gönül bağı ve birliktelik içerisinde huzur ortamını tahsis etmenin sevincini yaşıyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2019, 16:43

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Şevki
Şevki - 3 yıl Önce

Elazığ Selmanoğlu nun ikinci dönemi ve özellikle yanılmaz döneminde tam bir facia yaşadı. İşi kolay değil ancak dürüst ve güvenilir olduğu konusunda halkta genel bir görüş hakim, keşke Selmanoğlun ilk döneminden sonra Elazığ bu Belediye Başkanına kavuşsaydı. Şimdi şehir bambaşka bir yerde olurdu.

EL_AZİZ
EL_AZİZ - 3 yıl Önce

başkanımız sağolsun 2. selmanoğlu dönemini yaşatıyor elazığımıza kavşak düzenlemesi çiçek böcekten başka hizmet yok şuan

SIRADAKİ HABER

banner109