Başkan Şerifoğulları: “Palu’ya desteklerimiz devam edecek”

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, bir dizi incelemelerde bulunmak ve ilçe halkıyla kucaklaşmak üzere Palu’yu ziyaret etti.

Başkan Şerifoğulları: “Palu’ya desteklerimiz devam edecek”

Ziyaretin ilk durağı Palu Belediyesi oldu.

PALU-DER Başkanı Fadıl Ülgen’de ziyarette Başkan Şerifoğuları’na eşlik etti.

Konuklarını makamında ağırlayan Palu Belediye Başkanı Hacı Bekir Yıldırım, ilçe belediyesi olarak gerçekleştirdikleri çalışmaları Başkan Şerifoğulları’yla paylaştı.

ŞERİFOĞULLARI: İLÇELERİMİZE FAYDALI OLMANIN GAYRETİNDEYİZ

Ziyarette konuşan Başkan Şerifoğulları ise Büyükşehir mantığıyla hareket ettiklerini ve ayrım gözetmeksizin on ilçenin tamamına tarımdan turizme eğitimden alt-üst yapı çalışmalarına her açıdan hizmet götürmenin gayreti içerisinde olduklarını kaydetti.

Daha sonra AK Parti Palu İlçe Başkanı Hasbi Erginöz ile birlikte Palu Kaymakamlığına atanan Tayfun Deli'yi makamında ziyaret eden Başkan Şerifoğulları, Palu’yu daha iyi noktalara taşıyacak her konuda Elazığ Belediyesi olarak destek vereceklerini belirterek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

ŞERİFOĞULLARI: PALU’YA DESTEKLERİMİZ DEVAM EDECEK

Beraberindeki heyetle birlikte Tarihi Palu köprüsü, Ulu Cami ve Palu Konağı’nda incelemelerde bulunan Şerifoğulları,  her adımı tarih kokan ilçenin kültürel değerlerinin yaşatılması için üzerlerine düşen her görevi yapmaya hazır olduklarını söyledi.

Bu kapsamda inanç turizmi açısından önemli bir değere sahip ve yıl içerisinde birçok kişinin ziyaret ettiği Ulu Cami’ye ulaşımı sağlayan yolu Elazığ Belediyesi olarak asfalt yapacaklarının sözünü veren Şerifoğulları, Palu Konağı için de gerekli bütün çevre düzenleme çalışmalarının istişare edilerek hayata geçirileceğini kaydetti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109