Başkan Şerifoğulları, Sahada İncelemelerde Bulundu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Hicret, Aksaray ve Ulukent mahallelerini ziyaret etti. Başkan Şerifoğulları, ziyaretlerinde mahalle muhtarlarıyla birlikte sahada yürütülen çalışmalara ilişkin incelemelerde bulunarak, vatandaşlarla sohbet etti.

Başkan Şerifoğulları, Sahada İncelemelerde Bulundu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, ilk olarak Ataşehir İmam Efendi Bulvarı-Hicret Mahallesi Güney Çevre Yolu bağlantısını sağlayan ve 1 kilometrelik kısmı tamamlanarak hizmete sunulan 35 metre genişliğinde, 2.5 kilometre uzunluğundaki 8 şeritli yol çalışmasına ilişkin incelemelerde bulundu.

Başkan Şerifoğulları daha sonra Aksaray, Hicret-Kızılay ve Salıbaba Mahallelerini Güney Çevre Yolu’na bağlayan ve 2 kilometrelik kısmı tamamlanarak hizmete sunulan 25 metre genişliğindeki 6 şeritli 3 kilometrelik yol çalışmasına ilişkin incelemelerde bulundu.

Öte yandan, Ulukent Mahallesi’ne geçerek Ulukent Mahallesi Tahir Şaşmaz Caddesi üzerinde devam eden toplam 2.200 metre uzunluğundaki yağmurlama kolektör hattı döşeme çalışması ile yolun her iki tarafında toplam 4.400 metre uzunluğundaki su şebeke hattı yenileme çalışmasına ilişkin incelemelerde bulundu.

ŞERİFOĞULLARI: ARIZALAR GİDERİLMİŞ OLACAK

Şerifoğulları, “Toplam 1.100 metrelik alanda yağmurlama ve şebeke hattının döşeme çalışmaları tamamlandı. Devam eden çalışmaların tamamlanmasıyla yağmurlama hattı bulunmayan bölgede yağış sonrası oluşan su baskınlarının önüne geçilmiş olunurken, su şebeke hattı yenileme çalışmasıyla da sık sık oluşan arızalar giderilmiş olacak” dedi.

GÜLBASAN: BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Hicret Mahalle Muhtarı Murat Gülbasan, “Ataşehir İmam Efendi Bulvarı-Hicret Mahallesi Güney Çevre Yolu bağlantısını sağlayan yol İle mahallemize değer kazandırdığı için Başkanımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

BAL: BAŞKANIMIZA  TEŞEKKÜR EDERİZ

Aksaray Mahalle Muhtarı Özcan Bal ise, “Aksaray, Hicret-Kızılay ve Salıbaba Mahallelerini Güney Çevre Yolu’na bağlayan yolun mahallelerinin gelişimi açısından büyük önem taşıyor. Başkan Şerifoğulları’nın mahallelerinin gelişimi noktasında yoğun bir çalışma içerisindeler.  Başkanımıza  teşekkür ederiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2021, 16:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Senak23
Senak23 - 3 hafta Önce

Siyaset böyledir. Seçimde partisine en az oy çıkan bölgelere yatırım yapacaksın. Diyarbakır a bakın iktidara Elazığ'ın verdiği oy'un onda birini vermezler ama Elazığ'dan on kat fazla yatırım alırlar. Nerede 15 yıl önceki dbakir ve şimdiki uçmuş halı, Elazığ'ı görüyorsunuz söze gerek yok.

Mehmet
Mehmet - 3 hafta Önce

Başkan Ulukent li mi. Sürekli oraya yatırım yapıyor da...

HAKAN
HAKAN - 3 hafta Önce

Sayın Başkan, Abdullahpaşa mahallesinde taziye evinde insanlara verdiğin sözleri tutun lütfen...o Gün insanlardan alkış ve dua aldınız...bugün korkarım ki beddua alıyorsunuz....inanıyorsanız sözünüzde durun insanları mağdur etmeyin depremzedelere sahip çıkın zenginler için ultra lüx konutlar peşinde koşmayın...ateşten gömlek giydiniz ateş değmesin size...

Ramazan
Ramazan - 3 hafta Önce

Şehir yöneticileri tribüne oynamaktan vazgeçsinler artık depremin oluşturduğu mağduriyetleri gidersinler yazık bu şehire

Elazığ lı
Elazığ lı - 3 hafta Önce

Şehir de en geri kalmış mahallesi Kızılay mahallesi hiçbir yatırım yok

SIRADAKİ HABER

banner103