Başkan Şerifoğulları, Sanayi Sitesi Esnafını Ziyaret Etti

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret etti, ardından da Ulukent, Doğukent,  Kırklar, Sanayi ve Salıbaba mahallerinden geçen kanal sorununu çözüme ulaştıran Kanal Boyu Bulvar ve Rekreasyon çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Şerifoğulları, Sanayi Sitesi Esnafını Ziyaret Etti

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, ‘Birlikte Yönetim’ ilkesi çerçevesinde esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdürüyor.

Başkan Şahin Şerifoğulları, ziyaretleri kapsamında AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve AK Parti Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti.

Tek tek işyerlerinde esnafları ziyaret ederek sohbet eden Başkan Şerifoğulları talepleri dinledi, hayırlı işler temennisinde bulundu.

ŞERİFOĞULLARI: ŞEHRİMİZİN GELECEĞİNE DEĞER KATMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Vatandaş ve esnaf ziyaretlerinin kendisi açısından son derece önemli olduğunu vurgulayan Başkan Şerifoğulları, “Sık sık gerçekleştirdiğimiz esnaf ve vatandaş ziyaretlerimizde talepleri yerinde dinliyoruz. Vatandaşlarımızın dertlerine, sıkıntılarına ortak oluyoruz. Çözüm noktasında istişarelerde bulunuyoruz. Varsa eksikleri bizzat yerinde tespit ediyoruz. Bizim en büyük gücümüz vatandaşımızın bize gösterdiği samimi destektir. Onlardan aldığımız bu güçle, şehrimiz için, şehrimizin geleceği için gayretle çalışıyoruz. Elazığ her geçen gün değişimi ve gelişimi yaşamaya devam ediyor. Birlik ve beraberlik içinde şehrimizin geleceğine değer katmaya devam edeceğiz.” dedi.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI KANALBOYU ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Başkan Şerifoğulları şehrin kanayan yaralarından biri olan Ulukent, Doğukent, Kırklar, Sanayi ve Salıbaba mahallerinden geçen kanal sorununu çözüme taşıyan Kanal Boyu Bulvar ve Rekreasyon Proje çalışmalarını yerinde inceledi.

Toplam 3 kilometre uzunluğundaki açık kanala, 6000 metre 2000’lik borular döşeniyor. Yaklaşık 4500 metrelik alanda çalışmalar tamamlandı.

ŞERİFOĞULLARI: MAHALLELERİMİZE DEĞER KAZANDIRMIŞ OLACAĞIZ

Yürütülen çalışmalara ilişkin incelemelerde bulunan Başkan Şerifoğulları, kanalın kapatılmasının ardından yol ve rekreasyon çalışmalarına başlanacağını ifade ederek, “Seçim öncesinde hemşerilerimize verdiğimiz söz doğrultusunda, Ulukent, Doğukent, Kırklar, Sanayi ve Salıbaba mahallerimizden geçen ve yıllardan bu yana başta bu mahallelerimiz olmak üzere şehrimizin en büyük problemlerinden birini daha çözüme ulaştırmış olacağız. Yapacağımız çalışmalarla açık kanal kapatılarak, çevresel kirliliği gidermiş olacağız. Ardından başlatacağımız yol ve rekreasyon çalışmalarıyla da bu mahallelerimize değer kazandırmış olacağız” şeklinde konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Kibir
Kibir - 2 yıl Önce

Belediye başkanında kibir ve ego tavan yapmış. Görenler şaşırıyor...

SIRADAKİ HABER

banner109