Başkan Şerifoğulları: Şehrin Doğusuna Prestijli Bir Yaşam Alanı Kazandırdık

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehrin doğusuna prestijli bir yaşam alanı olarak kazandırılan “Ulukent Mahallesi Kanal Yanı Çevre Düzenlemesi ve Park Alanı”nı gezerek vatandaşlarla sohbet etti.

Başkan Şerifoğulları: Şehrin Doğusuna Prestijli Bir Yaşam Alanı Kazandırdık

Elazığ Belediyesi Meclis Üyesi Gökhan Ünalan ve Ulukent Mahalle Muhtarı Ayhan Atlan da Başkan Şerifoğulları’na ziyaretleri esnasında eşlik ettiler.

Büyük bir bölümünü yeşil alanın oluşturduğu yeni yaşam alanında incelemelerde bulunan Başkan Şerifoğulları,  alanı ziyarete gelen vatandaşlarla birebir sohbet ederek vatandaşların belediye çalışmaları hakkında fikir ve taleplerini dinledi.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI: HİZMETLERİMİZİ, İHTİYAÇLAR DOĞRULTUSUNDA GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

Hizmet önceliklerini ihtiyaçlar doğrultusunda belirlediklerini kaydeden Başkan Şerifoğulları; “Göreve geldiğimiz günden itibaren şehri bir bütün olarak ele aldık ve mahalle ayrımı yapmadan çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu anlayışla yapılaşmanın hızla ilerlediği Ulukent Mahallemize, altyapı ve üstyapı çalışmalarından park ve yeşil alanlara kadar birçok hizmeti çok kısa bir sürede kazandırdık. Amacımız vatandaşlarımızın aileleriyle birlikte rahat, huzurlu ve güvenli bir şekilde vakit geçirebilecekleri yeni bir yaşam alanını kendilerine kazandırmaktı. Yapmış olduğumuz ziyaretlerde ve vatandaşlarımızla gerçekleştirdiğimiz sohbetlerde bu hizmetimizin ne kadar yerinde ve doğru olduğuna şahit olduk.” dedi.

Özellikle yaz aylarında mahalle içerisinde çocuklarıyla birlikte nefes alabilecekleri güvenli bir yeşil alana kavuştuklarını belirten vatandaşlar ise;

“Bizim için güvenlik noktasında önceden problem yaratan kanal çevresinde şimdi çocuklarımızla birlikte piknik yapıyoruz. Önceki hali ile şu anki hali kıyaslanamayacak derecede. Burada yapılan çalışmalar her geçen gün mahallemizi nezih ve daha kaliteli yaşanabilir bir duruma kavuşturuyor. Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları’na ve belediye çalışanlarına teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandılar.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
DERDO LIMIN
DERDO LIMIN - 1 yıl Önce

Emeği geçen herkese teşkkür ederiz. şu TUTLARIN altında alkol içilmesine de bir çare bulunsa gerçeken nezih bir yer.

Bir Gakkoş
Bir Gakkoş - 1 yıl Önce

Hemşehrilerime yaptım demiyorda doğuya yaptım diyor. Git bak hep Palulular , Kovancililar orda oturuyor.
Yazık ki ne yazık .

- 1 yıl Önce

Başkanım keşke Elazığ in orta mahhelesine de bı el atsan sarayatik mah. Dökülüyor resmen çarşıya en yakın mah. Ama bi o kadarda bakımsız ve sahipsiz lütfen binek atın yaaa

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109