Başkan Şerifoğulları Sözünü Tuttu

Cumartesi gecesine damga vuran Gündem programına gönderdiği video ile birlikte Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’ndan randevu isteyen öğrencinin hayali gerçekleşti.

Başkan Şerifoğulları Sözünü Tuttu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 8 aydan sonra ilk kez Cumartesi günü Televizyonlarımız Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık’ın hazırlayıp sunduğu Gündem programına katılmıştı…

4 saat süren programda Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, projelerini anlatmış, Elazığ’ın gündemiyle ilgili değerlendirmelerde bulunmuştu.

Elazığ ve İl dışından Elazığlıların büyük bir ilgiyle takip ettiği, ekrana kilitlendiği programda yüzlerce mesaj geldi..

O mesajlar içerisinden gelen bir mesaj diğerlerinden çok farklıydı.. Babasının whatshap’ından video çeken Ahmet Emin Dalgıç, Başkan Şerifoğulları ile görüşmek için randevu talebinde bulunmuştu.

Ahmet Emin’in mesajının ardından Başkan Şerifoğuları da canlı yayında söz vermiş ve salı günü görüşeceğini söylemişti.

Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları sözünü tuttu ve Hazardağlı Ortaokulu’nda okuyan Ahmet Emin Dalgıç ile görüştü.

Yanında babası Engin Dalgıç, sınıf arkadaşı Ecrin Şan ile birlikte Başkan Şerifoğulları’nı ziyarete giden Ahmet Emin Dalgıç bir hayalini gerçekleştirmiş oldu..

Ziyarette misafirleriyle yakından ilgilenen onlarla sohbet eden Başkan Şerifoğulları, çıkışta minikleri hediyelerle uğurladı.

VİDEO:

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103