Başkan Şerifoğulları: Sporcumuz Aliye Demirbağ’a Yürekten Başarılar Diliyorum

Milli sporcumuz ve Elazığ Belediyespor Kulübü sporcusu Aliye Demirbağ, 2021 Tokyo Olimpiyat Oyunları Kota Puan Müsabakaları kapsamında İsviçre’nin Basel kentinde yapılacak olan ‘YONEX Swiss Open 2021’ badminton turnuvasına katıldı.

Başkan Şerifoğulları: Sporcumuz Aliye Demirbağ’a Yürekten Başarılar Diliyorum

2-7 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek turnuva için dün İsviçre’ye giden Milli sporcumuz Aliye Demirbağ, ilk karşılaşmasına 3 Mart Çarşamba günü çıkacak. Tek bayanlarda dünyanın en iyi sporcularının yer aldığı turnuvada ilk maçında Hollandalı rakibi Soraya de Visch Eijbergen ile karşılaşacak olan Aliye Demirbağ, bu müsabakadan galip ayrıldığı takdirde Amerikalı Zhang Beiwen ile Bulgar Linda Zetchiri'nin oynayacağı karşılaşmanın galibiyle eşleşecek.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, ‘YONEX Swiss Open 2021’de ülkemizi temsil edecek Elazığ Belediyespor Kulübü sporcusu Aliye Demirbağ’a başarı temennisinde bulundu.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI: MİLLİ FORMA ALTINDA ÖNEMLİ BİR TURNUVADA BOY GÖSTERECEK

Elazığ Belediyesi olarak bir çok spor branşında faaliyet gösterdiklerini ve her daim sporun ve sporcunun yanında olduklarını ifade eden Başkan Şerifoğulları; ‘Elazığ Belediyespor kulübü bünyesine kattığımız sporcumuz Aliye Demirbağ, Milli forma altında önemli bir turnuvada boy gösterecektir. Başarılı sporcumuzun kendi branşında dünyanın en iyi sporcularının yer aldığı bu uluslararası turnuvada, ülkemizi ve şehrimizi temsil edecek olmasından dolayı gurur duymaktayız. Aliye Demirbağ’ın İsviçre’de bayrağımızı dalgalandırarak İstiklal Marşımızı söyleyeceğine inanıyor, kendisine yürekten başarılar diliyorum’

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2021, 18:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ombazz
Ombazz - 2 ay Önce

Başkan şerifoğulları üniversitede tarih bölümü mezunu olarak benim üst sınıftı. Babası Akp il başkanlığı yaptığı sürede çeşitli desteklerimiz oldu. Lakin bir işimiz düştü bizi adam yerine komadılar. İş dediğim de sıradan bir tayin işi. Elazığlıyım başka bir ilde kadrolu 10 yıllık memurum. Kimseye faydası olmayan insanlar memlekete mi faydası olacak. Elazığ’ın hiçbir siyasi adamı akrabası dışında ( o da meçhul) kimseyi takmıyor. Başa gelen kral benim diyor. Boş beleş Genel Müdür, Başkan ve siyasiler..

ABC
ABC - 2 ay Önce

böyle yapıyorsa iyi bişey yapıyor uzun vadede sorun da yaşamaz bu konulara çok girmediği için. siyasi olarak en sorun yaşayacağı konu depremi fırsata çeviremedi , tokinin vatandaşın alehine olan işlerine karşı korkusundan gıkı çıkmadı. yolların genişletilmesini sağlayamadı. depremi değerlendirip yatırım çekemedi. hizmet sözleri alamadı. kuru kuru her cuma cami önlerinde gezmekle vatandaşın gönlüne girilmez. icraat olarak mucahitin çok çok gerisinde şuan. millet mucahitten nefret ettiği için onun kaymağını yiyiyor. millet objektif değerlendirince işi zor.
onu en çok zor durumda bırakacak olan konu bakanların karşısında uslu çocuk olup yanlışa yanlış dememesi zor durumda bırakacak. bir çok projede ciddi anlamda vatandaşın alehine gitti sosyal alan ve yollar daraltıldı gıkı çıkmadı. kuzu oldu. millet buna kızıyor.

ahmet
ahmet - 2 ay Önce

sporcu kardeşimizi tebrik ediyorum. elazığda böyle bir sporcunun yetişmiş olması çok gurur verici. başarılarının devamını diliyorum.

SIRADAKİ HABER

banner7