Başkan Şerifoğulları: Ulukent Mahallemize Hayırlı Olsun

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın vizyon projeleri ve seçim vaatleri arasında yer alan ‘Ulukent Mahallesi Kanal Yanı Çevre Düzenlemesi ve Park Yapım Projesi’ tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunuldu.

Başkan Şerifoğulları: Ulukent Mahallemize Hayırlı Olsun

Başkan Şahin Şerifoğulları, Ulukent Mahalle Muhtarı Ayhan Atlan ve vatandaşlarla birlikte şehrin doğu mahallerine prestijli bir yaşam alanı olarak kazandırılan çalışmayı inceledi. Mahalle sakinlerinin de yoğun ilgisiyle karşılanan Başkan Şerifoğulları, çocuklarla özel olarak ilgilendi.

Toplam 37.000 m2 alan üzerinde hayata geçirilen ‘Ulukent Mahallesi Kanal Yanı Çevre Düzenlemesi ve Park Yapım Projesi’ içerisinde; 27.000 m2 yeşil alan, 248 m2 çocuk oyun alanları, 84 m2 fitness alanları, 1.760 m2 bisiklet yolu, 2.768 m2 gezinti yolu yer alıyor. Ayrıca alanda piknik masaları ve barbeküler de yer alıyor.

ŞERİFOĞULLARI: HİZMETE SUNMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ

Vatandaşların aileleriyle birlikte rahat, huzurlu, keyifli ve güvenli vakit geçirebilecekleri bir dinlenme alanı inşa ettiklerini belirten Başkan Şerifoğulları, “Şehrimizin değişimine ve gelişimine katkı sağlamak adına çalışmalarımızı kararlılıkla sürdürüyoruz. Yapımı devam eden ve tamamlanan vizyon projelerimizle şehrimizi yarınlara hazırlıyoruz. Şehrimizin doğusundan batısına hizmetin ulaşmadığı nokta bırakmayarak her mahallemize eşit hizmet götürmenin gayreti içerisindeyiz. Bu doğrultuda 11 ana başlıkta 100 proje içerisinde bulunan ‘Ulukent Mahallesi Kanal Yanı Çevre Düzenlemesi ve Park Yapım Projesi’ni tamamlayarak hizmete sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

ŞERİFOĞULLARI: DEĞERLİ BAŞKANIMIZLA HER ZAMAN İSTİŞARE HALİNDEYİZ

Ulukent Mahalle Muhtarı Ayhan Atlan ise, “Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları ile birlikte yapımı tamamlanan ‘Ulukent Mahallesi Kanal Yanı Çevre Düzenlemesi ve Park Yapım Projesi’ni inceledik. Vatandaşlarımızla sohbet edip onların sorunlarını dinledik. Vatandaşlarımız, mahallemize yapılan hizmetlerden memnun olduklarını belirttiler. Bizler Ulukent Mahalle Muhtarlığı olarak değerli Başkanımızla her zaman istişare halindeyiz. Sağ olsun kendileri daima sorunların çözümü noktasında bizlere yardımcı olmuştur. Böylesi bir projeyi mahallemize kazandıran  Başkanımıza şahsım ve mahalle sakinlerimiz adına  teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nogay
Nogay - 8 ay Önce

Şimdi orada ne yapılmış Allahaşkına,bir seyredin TV.den.Meyilli bir dere çim tohumu serpilmiş 3 - 5 aydınlatma direği hepsi o.Yani Bld. Çevre md.lugunun rutin işi.Sanki bir Altınpark,Sincan harikalar diyarı gibi yatırım yapmışlarda reklam yapıyorlar.Ben olsam böyle bir çevre düzenlemesinden bahsetmekte utanirdim.

Şakir
Şakir - 8 ay Önce

Hüseynik ne zaman ki bir safranbolu, odunpazarı, afyonkarahisar, Hamönü gibi tarihi hüviyetine kavuşturulur o zaman o bölge çekim merkezi haline gelir

Zülküf  özay
Zülküf özay - 8 ay Önce

Satın başkañim aksaray mahallesine ne zaman hizmet gelecek . Senelerdir hizmet görmeyen mahalleler arasında yer alıyor. Sahipsiz mahalle neden toki yapılmıyor yer müsait merkeze yakın zan edersem millet vekillerin ve zenginlerin arsaları yok diye hizmet yok

Cem Ali
Cem Ali - 8 ay Önce

sayın Başkanım Fevzi Çakmak Mah. Hazar Lisesi Cad. Köy yoluna dönmüş Sigorta Hast.üstü boş arazi sarhoşların mekanı durumunda buralarada bir el atarmısınız.

Vatandaş
Vatandaş - 8 ay Önce

Bu feyzi cakmak mahallesi yunus Emre bulvari SSK hastanesi üstündeki buyuk bi arsa var hep sarhoşlar balıkçılar takılıyor orada bi el atin guzel bi yer yapıp vatandaşa kazandırın sayın serifoglu elazigin en işlek bulvarı oldu ama ne mahalleye nede bu yola guzel birseyler yapiliyor maalesef

Burak 23
Burak 23 - 8 ay Önce

Ulukent huseynik dedigimiz yerde artik kentsel donusume girsin..

Elazığ
Elazığ - 8 ay Önce

Sayın yetkililer yukarıda üniversite mahallesi taraflarında Birtane çocuk parkı yok sosyal alan yok burada yaşayanlarda insan muhtar kim nedir necidir niye çıkıp bakmıyor bilgilendirmiyor sizleri ulukente park yapmış zaten oranın her sokak başında park var

Hüseynikli
Hüseynikli - 8 ay Önce

Teşekkürler Sn Başkan atıl durumdaki yeri çok güzel bir hale getirdiniz.

SIRADAKİ HABER

banner103