Başkan Şerifoğulları, Yazıkonak Beldesi’ni Ziyaret Etti

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, “Gönül Belediyeciliği” ilkesi doğrultusunda ilçe ve belde ziyaretlerini sürdürüyor.

Başkan Şerifoğulları, Yazıkonak Beldesi’ni Ziyaret Etti

Yazıkonak beldesini ziyaret eden Başkan Şerifoğulları, bir dizi istişarelerde bulundu.

İlk olarak Saadet Partisi’nden istifa ederek AK Parti’ye geçen Yazıkonak Belde Belediye Başkanı Hatif Çadırcı’yı ziyaret eden Başkan Şerifoğulları, alınan kararın herkese hayırlı olmasını diledi.

ŞERİFOĞULLARI: AK PARTİ AİLEMİZE HOŞGELDİNİZ

Belde Belediye Başkanı Hatif Çadırcı’nın güzel çalışmalara imza attığını belirten Başkan Şerifoğulları; “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından rozeti takılarak AK Davamıza katılan Belediye Başkanımız Hatif Çadırcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kendileriyle bir araya gelerek istişarelerde bulunduk. Başkanımızın daha önceki süreçte de Yazıkonak beldemize değer katmak için yaptıkları çalışmaları biliyoruz. Başkanımız, şimdi AK Parti ailemize katılarak beldemize daha güzel hizmetler sunacaktır.” ifadelerini kullandı.

Başkan Şerifoğulları daha sonra Belde Belediye Başkanı Hatif Çadırcı ile birlikte beldedeki vatandaş ve esnaflarla bir araya gelerek hayırlı işler temennisinde bulundu.

ŞERİFOĞULLARI: RABBİM BİZİ ŞEHİT VE GAZİLERİMİZE MAHCUP ETMESİN

Daha sonra 2015 yılında Bingöl'ün Karlıova ilçesindeki trafik kazasında 32 yaşında şehit olan polis memuru Vedat Kılıçaslan’ın ailesini ziyaret eden Başkan Şerifoğulları, “Huzur ve güven içerisinde yaşadığımız bu toprakları şehitlerimizin ve gazilerimizin kahramanlıklarına borçluyuz. Gerek devlet gerek millet olarak şehit ve gazi yakınlarımızın ihtiyaçları ve istekleri ne olursa olsun bu kutsal sorumluluğun farkında ve bilincinde olarak her zaman onların yanında olduk. Allah onlara hayırlı, bereketli, sağlıklı ömürler versin. Rabbim bizi şehit ve gazilerimize mahcup etmesin.” dedi.

Başkan Şerifoğulları son olarak Yazıkonak beldesinde TOKİ tarafından kısa sürede inşası tamamlanan ve teslim edilen deprem konutlarını gezerek vatandaşların istek ve taleplerini dinledi.

Devletimizin her zaman vatandaşını düşündüğünü ve bütün gücünü seferber ettiğini belirten Başkan Şerifoğulları; “İnşallah yapımı devam eden şehir genelindeki diğer TOKİ konutları da kısa sürede tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
DAR YOLLARIN  BAŞKANI
DAR YOLLARIN BAŞKANI - 6 ay Önce

DARALTACAK YOL ARAMAYA GİTMİİŞTİR. ELAZIĞDA DARALTILACAK YOL KALMADI MALUM... TOKİ YOLLARININ HEPSİ 1.5X1.5 BAŞKA HİŞ BİR ŞEHİRDE BU KADAR NUFUSA BU KADAR DAR YOLLAR YAPILMIYOR....

Hayasızlar
Hayasızlar - 6 ay Önce

Hayasız siyaset

Emmi
Emmi @Hayasızlar - 6 ay Önce

öyüm yurdum yuvam derdim
Uğruna ömrümü verdim
Duy duy emmi duy emmi
Canıma dişimi taktım
İyilik ettim kemlik buldum
Duy duy emmi duy emmi
İnsan oğlu bir hoş olmuş
Kalbi sanki bir taş olmuş
Bu dünyanın ipi kopmuş
Ayaklar şimdi baş olmuş
Duy duy duy duy emmi
Emmi emmi duy emmi

Baştan sona
Baştan sona @Hayasızlar - 6 ay Önce

AKP teşkilatları belediye vekil hepsi ayak takımı..

Huzeyfe
Huzeyfe - 6 ay Önce

Başkan,bırak bu manasız ilçe belde ziyaretlerini,bak Yaşar Doğu bulvarınin yarısından sonra zifiri karanlık, Çatalçeşme konutlar çevre aydınlatması kapalı,millet telefon feneriyle dolaşıyor,hergün su lar kesiliyor,yollar delik deşik sen çevreyi geziyorsun.Vekil misin gardaş,amacın ne?İşten bak işten.

Huzeyfe
Huzeyfe - 6 ay Önce

İşen,bak işen.

Kral 23
Kral 23 - 6 ay Önce

Anca gez hizmet yok altyapı yok yollar berbat imar rezil şehir dağlara yapıldı altgeçit kavşak yok vizyonsuz plansız adam elaziğ herşeyi hak ediyor akpye vermeye devam edin

Yvz
Yvz - 6 ay Önce

Sayın başkandan yaklaşık 2 ay önce köyümüz için çocuk parkı istemiştim. Sağolsun adımızı tlf almıştı. Ama ne yazıkki 2 aydır ne arayan ne soran oldu. Yaz bitti tatil bitti. Ne diyeyim bilmiyorum

Köy yaniyor
Köy yaniyor @Yvz - 6 ay Önce

Yahu ülke yanarken şu taragı elinizden bırakın yahu. Köyde ne çocuk parkı her yer park dogallık tabita yeşill iç içe köyde iki ay kalıp şehire geleceksin degermi o kadar masrafa ?

Okan
Okan - 6 ay Önce

Boş beleş işlerle uğraşacağına Elazığ’a biraz hizmet etsin her taraf pislik içinde adamlarına mütehitlere peşkeş çekmeler sizin yatacak yeriniz yok 30 dairelik arsaya 40 daire verdiniz sizi Allah’a havale ediyoruz


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109