Başkan Şerifoğulları’ndan ASKON’a Ziyaret

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Elazığ Şubesi’ni ziyaret ederek Şube Başkanı Nizamettin Ertan Diler ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Başkan Şerifoğulları’ndan ASKON’a Ziyaret

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, ASKON’u ziyaret etti.

ŞERİFOĞULLARI: NELER YAPABİLİRİZ NOKTASINDA FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDUK

Ziyarette konuşan Başkan Şerifoğulları şu açıklamalarda bulundu;

“Birlikte yönetim ilkemiz doğrultusunda şehrimizin bütün dinamikleriyle bir araya gelerek Elazığ’ımızın sorunlarını ve vatandaşlarımızın bizden beklentilerini değerlendiriyoruz. Hepimizin ortak gayesi, memleketimizi ekonomide söz sahibi bir kent durumuna getirmektir. Bu kapsamda sürekli sivil toplum kuruluşlarımızla, derneklerimizle, muhtarlarımızla, eğitimcilerimiz veya iş adamlarımızla bir araya gelerek istişarelerde bulunuyoruz ve çalışmalarımızı bu yönde ilerletiyoruz. Bugünde ASKON Başkanımız Nizamettin Ertan Diler ve üyelerimizle birlikte şehir ekonomisini canlandırmak, rekabet gücünü ve istihdamı artırmak için daha farklı neler yapabiliriz noktasında fikir alışverişinde bulunduk. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

ASKON Şube Başkanı Nizamettin Ertan Diler ise Başkan Şerifoğulları’nın ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek şahsı ve üyeleri adına Başkan teşekkür etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Harputlu
Harputlu - 2 yıl Önce

Ertan Bey sizlere güvenimiz sonsuz. Gerçekten Allah dostu bir insansınız. Geleceğin bakanı olmanız gerekmekte. Dünya sizin gibi iyi insanların yüzü suyu hürmetine dönüyor. Umarım ilerde Enerji bakanı olursunuz. Sizdeki bu enerjiyi herkesin alması gerekmekte.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109