Başkan Şerifoğulları’ndan CHP’li Özkoç’a Sert Tepki

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, TBMM’de Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef alan CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç’a skandal açıklamaları nedeniyle sert tepki gösterdi.

Başkan Şerifoğulları’ndan CHP’li Özkoç’a Sert Tepki

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, TBMM’de Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef alan CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç’a skandal açıklamaları nedeniyle sert tepki gösterdi.

ŞERİFOĞULLARI: TÜRKİYE’NİN MİLLİ İRADESİNE YÖNELİK ALÇAK BİR SALDIRIDIR

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları açıklamasında, “CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Türkiye olarak içinden geçtiğimiz zorlu ve hassas bir dönemde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik bir milletvekiline yakışmayacak hadsiz açıklamalarda bulunmuştur. Zira bu ihanet dolu açıklamalar Türkiye’nin milli iradesine yönelik alçak bir saldırıdır. Tam da milli birlik ve beraberliğimizi en güçlü şekilde yansıtmamız gereken bir dönemde yapılan bu hadsizlik açıkça devlete ve millete ihanettir. Bu ihanet Türkiye Büyük Millet Meclisi tarihine geçecek alçak bir ihanettir. Sayın Cumhurbaşkanımıza yönelik ahlak kurallarını alt üst eden, millet iradesine kast eden bu ifadeleri şiddetle kınıyorum. Aziz milletimiz ülke çıkarları çatısı altında bir bütün olmamız gereken bir dönemde kin ve nefret dolu bir tavırla sarf edilen bu açıklamaların hesabını soracaktır. Ülkemiz dört bir yandan hainler tarafından kuşatılmışken, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz Suriye’de operasyonlarını sürdürürken CHP zihniyeti, kime hizmet ettiğinin hesabını milletimize verecektir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2020, 17:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bozo23
Bozo23 - 5 ay Önce

Başkan senin işin belediyecilik. Bırak onu gönderdiğimiz 4 tosun yapsın. Allah rızası için Gazi Caddesi Gülaçtı Yurdu nun oradaki ara yol sürekli su topluyor. Biryerden patlamış kaç aydır gelen yok. Sana zahmet bu işler ile ilgilenin.

Ufuk
Ufuk - 5 ay Önce

Belediye Başkanının görevi parti başkanının Avukatlığı değildir. Belediye Başkanı parti rozetini çıkartıp görevini yapmalıdır. En iyi vatandaş işini en iyi yapandır, Particilik yapacaksan başkanlık yapma....

Rustem
Rustem - 5 ay Önce

Aklın yarısı particilikte diğer yarısı Belediyede , işini iyi yapmak istiyorsan birini tercih ederek ona yoğunlaşacaksın.

Abdulselami asar
Abdulselami asar - 5 ay Önce

Su akmıyor su aksada makinalar çalışmıyor bu işlere bakın basınç yok depremden öncede sonrada

SIRADAKİ HABER

banner7