banner83

Başkan Şerifoğulları’ndan Personeline Ziyaret

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, ana hizmet binasındaki birimleri gezerek, personeliyle görüştü.

Başkan Şerifoğulları’ndan Personeline Ziyaret

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Binali Yıldırım’ın seçim çalışmalarına katılmak üzere İstanbul’da bulunan Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ’a dönmesinin ardından başkan yardımcılarıyla birlikte ana hizmet binasında yer alan birimleri gezdi.

Tek tek birimleri ziyaret eden Başkan Şerifoğulları, personeliyle birebir sohbet ederek, geçmiş bayramlarını kutladı. Hizmet almak için belediyede bulunan vatandaşlarla da görüşen Başkan Şerifoğulları, anne ve babalarıyla birlikte olan çocuklara da karne hediyeleri vererek, mutluluklarını paylaştı.

Ziyaretleri sırasında birim müdürlerinden çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Şerifoğulları, “Bizler, vatandaşa hizmet için Elazığ Belediyesi çatısı altında bir araya gelen güçlü bir aileyiz” dedi.

ŞERİFOĞULLARI: ELAZIĞ’IN GELECEĞİNE DEĞER KATACAK ÇALIŞMALARA PERSONELİMİZLE BİRLİKTE İMZA ATACAĞIZ

Önümüzdeki 5 yıl süresince kaliteli bir hizmet dönemi için birlik ve beraberlik içinde çalışacaklarını ifade eden Başkan Şerifoğulları, “Güç ve gönül birlikteliğiyle şehrimize değer katacak pek çok çalışma gerçekleştireceğiz. Seçim öncesi konuştuğumuz vaatlerimizi birer birer hayata geçireceğiz. Bu noktada Elazığ Belediyesi ailesi olarak Elazığ’ın geleceğine değer katacak çalışmalara personelimizle birlikte imza atacağız. Ve elbette bu hizmet yolculuğunda en önemli pay, bu güçlü ailenin fertleri olan personelimize aittir. Hep birlikte, sağlam adımlarla şehrimize hizmet edeceğiz” şeklinde konuştu.

banner73
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7