Başkan Şerifoğulları’ndan Üniversite Öğrencilerine Destek

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, yurt ve konaklama ile ilgili mağduriyet yaşayan üniversite öğrencilerinin her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

Başkan Şerifoğulları’ndan Üniversite Öğrencilerine Destek

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Elazığ’da üniversiteyi kazanan, yurt ve konaklama ile ilgili mağduriyet yaşayan öğrencilerin yanında olduklarını duyurdu.

ŞERİFOĞULLARI: ÖĞRENCİLERİMİZİN ELAZIĞ BELEDİYESİ OLARAK HER ZAMAN YANINDAYIZ

Başkan Şerifoğulları yaptığı paylaşımda, “Sevgili gençler; tarihin, kültürün ve medeniyetin kadim şehrine öncelikle hoş geldiniz. Yurt ve konaklama ile ilgili mağduriyet yaşayan kıymetli öğrencilerimizin Elazığ Belediyesi olarak her zaman yanındayız” dedi.

“ELAZIĞ MİSAFİRPERVERLİĞİ İLE SİZLERE KAPILARINI SONUNA KADAR AÇACAKTIR”

Öte yandan Fırat Üniversitesi resmi hesabından paylaşım alıntılanarak, “Değerli öğrencilerimiz, Elazığ misafirperverliği ile sizlere kapılarını sonuna kadar açacaktır. Elazığ’a geldiğinizde barınma konusunda her hangi bir sorun olmaması için tüm kurumlarımız seferber olmuş durumda. Elazığ Belediyemiz de siz değerli öğrencilerimizin yanında” denildi.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2021, 18:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kral başkan
Kral başkan - 3 hafta Önce

Sen ne mükemmel bir başkansın şahin reisssss. En çok bu şehire senin gibi genç ve gençlerin halinden anlayan bir başkan yakıştı. Elazığ Gençliginin şahin abisi bütün ülkedeki gençlerin şahin abisi oldu artık .senin en çok bu tevazunu seviyoruz reisssss

Ayhan
Ayhan @Kral başkan - 3 hafta Önce

Dost bizi pazarda görsün misali. Elazığ da 9100 kişilik yurt kapasitesi var 8500 öğrenci yerleşmiş demek ki Elazığ da yurt ve barınma sorunu yok. Ama şişirme başkanınız desinler için iş yapıyor. Şişirin bakayım nereye kadar şişireceksiniz.

mustafa
mustafa @Kral başkan - 3 hafta Önce

anlamadığınız bir konu bu işi akp genel merkez yaptı bunlar üzerine aldı....

Yağdanlık
Yağdanlık @Kral başkan - 3 hafta Önce

seni gidi margarin seni,

Ali
Ali - 3 hafta Önce

Tebrik ediyorum başkanım duyarlı davranışının için.siz elazig için gecenizi gündüzünuze katıp bireyler ortaya koyuyorsunuz. Keşke çalışma ekibiniz sizin gibi sağlam olsaydi

elaziz@mustafa
[email protected] - 3 hafta Önce

mustafa isimli kişi akp'ye karşı kinini saklayamamış, olan kim yardım ederse etsin, önemli olan öğrenciye yurt konusunda yardım etmek değil mi?

Akp
Akp - 3 hafta Önce

Yurt sorunu yalanına inanan salak varmı acaba şu chplilerin söylediği 10 şeyden 500'ü yalan 100'ü şüpheli

S.
S. @Akp - 3 hafta Önce

Sen ruh hastası mısın? Yurt sorunu yoksa, başkan niye yurt ve konaklama ile ilgili mağduriyet yaşayan üniversite öğrencilerinin her zaman yanlarında olduklarını söylüyor. Bak bunun söylendiği habere gelip "Yurt sorunu yok" diyorsun. Yurt sorunu yoksa, AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, niye öğrenciler yurt sorunu yaşadığını kabul etti? Özhaseki niye "Bütün AK Partili belediyeler sonuna kadar öğrencilerimize yardımcı olacaklar." dedi? Yurt sorunu yoksa ne diye atağa geçtiniz o zaman?

Ahlak yoksunu trol seni.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109