Başkan Şerifoğulları’ndan Yeni Yıl Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, “2021 yılının kıymetli hemşehrilerim başta olmak üzere ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için sağlık, huzur, barış ve mutluluk getirmesini diliyorum.” dedi.

Başkan Şerifoğulları’ndan Yeni Yıl Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayımlayarak 2020 yılını değerlendirdi.

Başkan Şerifoğulları yayımladığı mesajında, şunları kaydetti:

“YAŞAM KALİTESİNE DEĞER KATAN PEK ÇOK PROJEMİZİ HAYATA GEÇİRDİK”

“Elazığ olarak yaşadığımız 24 Ocak depremi ve akabinde tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi süreci nedeniyle hayli zorlu bir yılı geride bırakıyor, geleceğe daha bir ümitle bakacağımız yeni bir yılı karşılıyoruz. Yaşadığımız tüm zorluklara rağmen bu süreçte bir olmak, birlikteliğimizin gücüyle ayakta kalmak, zorluklara dayanışma ile direnmek gibi güzel hasletlerle birbirimize dayanak olduk. Bu zorlu süreci hep birlikte aşacağımıza ve birlikte daha güzel ve güçlü yarınlar inşa edeceğimize olan inancımız tamdır. Yeni yılda yaşanan sıkıntıları, millet olmanın, kardeş olmanın verdiği güçle ve dirayetle, hep birlikte aşacağız. 2020 yılında yaşadığımız zorlu sürece rağmen Elazığ’ımıza, yarınlarımıza ve bu şehirde yaşayan her bir hemşehrimizin yaşam kalitesine değer katan pek çok projemizi hayata geçirdik.

“YAŞAMI KOLAYLAŞTIRMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Balakgazi Parkı ve Harput Cam Seyir Terası, Kent-Köy yaşam alanı, Ulukent Mahallesi Kanal Yanı Çevre Düzenlemesi ve Park Yapımı, Gümüşkavak Mahallesi Ek Hizmet Binası, yepyeni bulvarlar, park ve yeşil alanlarla şehrimizi nice güzel hizmetlerle buluştururken, Elazığ Fuar ve Kongre Merkezi, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı Yeraltı Otoparkı ve Meydan Düzenlemesi, Engelsiz Yaşam Merkezi, Mini Terminal projelerimizin inşa çalışmaları hızla devam ediyor. Başta altyapı olmak üzere yeni terminal binası, kent meydanı ve yer altı parkı, müzeler gibi pek çok projemize ilişkin çalışmalarımız da süratle ilerliyor. Bu zorlu süreçte başta Hayır Çarşımız ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza destek sağlamak, Esnaf Destek Paketi, online eğitime tablet desteği gibi sosyal belediyecilik çalışmalarımızla da hemşehrilerimizin yaşamlarına dokunmaya, onlar için yaşamı kolaylaştırmaya devam ediyoruz.

“MUTLULUK GETİRMESİNİ DİLİYORUM”

Yepyeni umutlarla karşıladığımız yeni yılda da hizmetlerimiz aynı heyecan ve azimle devam edecek. 2021 yılının kıymetli hemşehrilerim başta olmak üzere ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için sağlık, huzur, barış, bereket ve mutluluk getirmesini diliyorum.”

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2020, 15:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Huzeyfe
Huzeyfe - 4 ay Önce

Saydıklarım yüzde doksan ı proje hayata geçirilen bir sey yok.Acele etmiyoruz,temennimiz yatırım sayılabilecek mesela bir Ş.arasi ot.terminali ve de güney çevre yoluna taşıyabilirsiniz yepyeni modern bir hızlı tren Garı.Yapin,dua edelim,eseriniz olsun ve yıllarca hatirlansin.Baskan.Unutmadan İslam'ın çağ değiştiren,devlet temelinin atıldığı ve de İslam'ın zafer Bayramı Mekke'nin fethi kutlu olsun,Ümmete.

23
23 - 4 ay Önce

DESENE 2021 DEDE ELAZIĞ KÖY OLMAYA DEVAM EDECEK..

Şakir
Şakir - 4 ay Önce

Geçici kaldırım işgallerinin kalıcı hale getirilmesi önüne gelenin kaldırımı dükkanına katması tam gaz devam edecek demek ki

SIRADAKİ HABER

banner7