Başkan Şerifoğulları’ndan Zabıta Haftası Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Zabıta Teşkilatının 194. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Şerifoğulları, “Ülkemizin dört bir yanında görevlerini özverili bir şekilde sürdüren Zabıtalarımızın haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Başkan Şerifoğulları’ndan Zabıta Haftası Mesajı

Başkan Şerifoğulları mesajında şu ifadelere yer verdi;

“4 Eylül 1826 tarihinde kurulan Zabıta teşkilatımızın bu yıl 194. kuruluş yıl dönümünü kutluyoruz. Zabıta teşkilatımız, vatandaşımızın sağlıklı, huzurlu ve güven ortamında yaşaması için mesai mefhumu gözetmeksizin görevlerini sürdürmektedir. Vatandaşlarımız ile Belediye arasında köprü görevi üstlenen zabıta ekiplerimiz, içerisinde bulunduğumuz pandemi sürecinde kamu düzenini sağlamak ve güven ortamı oluşturmak için her türlü tehlikeye göğüs gererek fedakârca çalışmışlardır.

Bu duygu ve düşüncelerle Belediyemiz Zabıta ekipleri başta olmak üzere ülkemizin dört bir yanında görevlerini özverili bir şekilde sürdüren Zabıtalarımızın haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum.”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
N.B
N.B - 2 yıl Önce

Tabi tabi kutlayalım ki çifte standart devam etsin..

Gerçekçi olun
Gerçekçi olun - 2 yıl Önce

Zabıta Elazıg da ne iş yapıyor denetim yapan dolaşan zabita gören varmı ohh sabah akşam otur sonra zabıta haftası kutlamaları bırakın boş işleri Akpınar mahallesinde işe gidiyorum hergun o yol üstünde tezgah açan tuhafiyeciler çay ocakları bakkal kasaları vs.. ihbar ettim Allah için geldimi zabıtan şahin bey senin zabıtan anca otursun halkın sesine kulak vermeyin siz seçimde görüşürüz Allah için mücahit başkan duyarlıdı bu kaldırım olayına bu geldi millet coştu adam esnaf diyor bana işgaliye parası ödüyoruz ulan kaldırım işgali parası mı olur öyleyse ben de vereyim işgal edeyim olur mu neymiş zabıta haftası Aldığınız maaş bence helal değil...

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109