Başkan Şimşek: Karardan Vazgeçilmeli

Bölge Camisi Dernek Başkanı Aydın Şimşek, Elazığ Ortaokulu ve Atatürk Lisesi’nin taşınmaması için başlattıkları imza kampanyasında yüzlerce imza toplandığını, yetkililerin seslerini duymadığını söyledi.

Başkan Şimşek: Karardan Vazgeçilmeli

Bölge Camisi Dernek Başkanı Aydın Şimşek, Elazığ Ortaokulu ve Atatürk Lisesi’nin başka bir yere taşınmaması için imza kampanyası başlattıklarını ve yüzlerce imza topladıklarını söyledi.

ŞİMŞEK: BİZİ KIRAN NOKTA SESİMİZİ DUYMAMALARI

Aydın Şimşek, “Twitter’da anket sayısının yüzde seksen sekiz Twitter gündeminde oy almamıza rağmen maalesef ki Türkiye sesimizi duymadı. 10 metre ilerde valilik yanımızda, rektörlükte maalesef ki üniversite mahallesi içerisinde sesimizi duymadı. Bu sesimizi duymamaları en çok bizi kıran nokta oldu. Mahalle olarak bizim en çok şu esnada gariban öğrencilerimizin 3 metre öteye gitmesi hepsine büyük bir veba olacak. Bu iş Ankara’ya gitmeden valimizin durdurmasını istiyoruz. Artık vekillerimizden bir şey istemiyoruz. Ama ak parti il başkanının çıkıp düzeltmesini istiyoruz” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Xyz
Xyz - 1 yıl Önce

Mahale baskısına iyi direndikleri için idarecileri tebrik ediyorum. Diş hastanesi eksikliğinden millet kırılıyor elazığda. Kendileri iki adım uzağa gitmemek için elazığa güzel , büyük tam teşekküllü bir diş hastanesine engel olacaklar. Vali ve rektörü tebrik ederim. İkisi de gelirken çok ümitli değildim ama bu icraatleriyle gözüme girdiler. İnşAllah başka hizmetleri ile devam ederler kamu hizmetlerine.

Boş Konuşmayın
Boş Konuşmayın - 1 yıl Önce

DİŞ HASTANESİNİ İSTİYORUZ. ŞU ANKİ KONUMLARINDAN DAHA FAZLA ALANI MEB'E VERİYORLAR ZATEN. DERDİNİZ CEBİNİZ ÖĞRENCİ DEĞİL. SERVİS PARASIMI ZOR GELİYOR, HALBUKİ İTİRAZ ETMENİZ GEREKEN O KADAR ÇOK ŞEY VARKEN DERDİNİZE BAKIN...

Kazım
Kazım - 1 yıl Önce

O yoğun araç trafiğinin içinde binlerce öğrencinin,girişinin çıkışının çok yoğun trafik karmaşasına sebep olacağından hareketle,zaten bitişiği de hastane olan bir arsanın Diş hastanesi olması müsbet ve yerinde bir karardır.Okullari taskonakin kuzeyindeki arsaya yapmaları daha uygun olur.

Ali Eren
Ali Eren - 1 yıl Önce

Modern ve gelecek iddia eden bir şehir için vatandaşın bu türden istekleri olduğu şekliyle yerine getirilmemeli vatandaş şehir planlamasında ne anlar. Siyasete veya başka şeye alet etmeden şehir için en uygun olan yapılmalı şehrin bu konuda söz sahibi olanları daha fazla inisiyatif almalı memleketi düşünmeli. Elaziga yıkılan her bina tekrar yerine yapıldı. Orta çağda mi yaşıyoruz be. Biraz şehri genisletin nefes kaldırın yahu......

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109