Başkan Tapan: Kanal Fırat Gurur Kaynağımız

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Elazığ İl Başkanı Özer Tapan ve yönetim kurulu üyeleri medya gurubumuzu ziyaret etti. Medya gurubumuzdan övgü ile bahseden tapan, Kanal Fırat gurur kaynağımız” dedi.

Başkan Tapan: Kanal Fırat Gurur Kaynağımız

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Elazığ İl Başkanı Özer Tapan ve yönetim kurulu üyeleri Hanifi Mutlu, Arif Seval, Mehmet Tuna ve Aygün Akgül medya gurubumuzu ziyaret etti.

TAPAN: KANAL FIRAT GURUR KAYNAĞIMIZ

Emekli Astsubaylar Derneği İl Başkanı Özer Tapan, “Başta Prof. Dr. Yasemin Açık hocamız ve başkanımız olmak üzere sizleri ziyarete geldik. Kendilerinin iş nedeniyle burada olmayışlarından dolayı hanımefendiyi gıyabında kutluyorum. Sizlerin de üstün başarılarınızı bekliyoruz. Kanal Fırat Televizyonu olarak vermiş olduğunuz hizmetler bizim gurur kaynağımız, gurur duyuyoruz sizlerle. 17 Ekim’de Dünya Astsubaylar Günü kutlama törenimiz var. Bunu da Ordu Evi’nde gerçekleştireceğiz. Bürokrasi, emekli astsubaylar, 8. Kolordu ve Jandarma’da görev yapan, Elazığ garnizonunda görev yapan subay, astsubay ve eşleri davetlimizdir. 260 üyem var. Bu üyelerin hastalık, sağlık, düğün, nişan, ölüm gibi ancak bu yaraları sarmaya ve mutluluklarına mutluluk katmaya yelteniyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner109