Başkan Tomaç’tan ASKON’a Ziyaret

Elazığ 15 Temmuz Milli İrade Ocakları, Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Elazığ Şubesi’ni ziyaret ederek Şube Başkanı Nizamettin Ertan Diler ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Başkan Tomaç’tan ASKON’a Ziyaret

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Elazığ Şubesi’ni, Elazığ 15 Temmuz Milli İrade Ocakları İl Başkanı Tekin Tomaç ziyaret etti.

Başkan Tomaç ASKON Başkanı Nizamettin Ertan Diler ve yönetim kurulu ile bir araya geldi.

TOMAÇ: BİR ARAYA GELEREK İSTİŞARELERDE BULUNUYORUZ

Ziyarette konuşan Başkan Tomaç “Birlikte yönetim ilkemiz doğrultusunda şehrimizin bütün dinamikleriyle bir araya gelerek Elazığ’da 15 Temmuz ruhunu gelecek nesillere unutturmamak adına çalışmalar icra etmekteyiz, bu anlamda Günümüzde sivil toplum örgütlerinin önemiden bahseden başkan Tomaç Hepimizin ortak gayesi, memleketimiz Ülkemiz Vatan,Bayrak ve Ezan uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizin bize emanet ettikleri bu vatanı gelecek nesillere anlatmak ve yaşatmak olacaktır. Bu kapsamda şehrimizin sivil toplum kuruluşları, dernekleri, muhtarları, eğitimcilerimiz veya iş adamlarımızla bir araya gelerek istişarelerde bulunuyoruz ve çalışmalarımızı bu yönde ilerletiyoruz. Bugünde ASKON Başkanımız Nizamettin Ertan Diler ve yönetimi ile birlikte neler yapabiliriz noktasında fikir alışverişinde bulunduk. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ertan Reis
Ertan Reis - 2 hafta Önce

Ertan Başkan hepimizin önünde saygı ile eğildiği bir başkandır. Kendisi geleceğin bakanlarından olup kendisine daha da kıymet vermemiz gerekmektedir.
Ertan Reisin askerleriyiz.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109