Başkan Yanılmaz, Üniversite Arkadaşlarıyla Bir Araya Geldi

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Fırat Üniversitesi’nde ki dönem arkadaşlarıyla bir araya gelerek hem hasret giderdi hem de onlara belediye hizmetlerine ilişkin gerçekleştirdikleri çalışmaları aktardı.

Başkan Yanılmaz, Üniversite Arkadaşlarıyla Bir Araya Geldi

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Fırat Üniversitesi’ndeki arkadaşlarıyla bir araya geldi.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ Belediyesi tarafından yapılan çalışmaları arkadaşlarına gezdirerek konuklarının talep ve önerilerini de birebir dinleyerek fikirlerini aldı.

İlk olarak Harput’ta gerçekleştirdikleri kazı çalışmalarıyla hayat bulan tarihi mekânları ve El Emeği Göz Nuru Çarşısı’nı gezen konuklar daha sonra Hayvan Hastanesi ve Geçici Bakımevi’ni, Cip ve Fethi Sekin Mesire alanlarını, Çöpten Enerji Üretim Tesisi, Hayır Çarşısı, 15 Temmuz Spor Salonu, ELBÜS şarj istasyonu ile Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı’nı gezdiler.

Yapılan çalışmaları beğendiklerini ifade eden konuklar, özellikle yaşadıkları iller ile mukayese ettiklerinde Elazığ’ın çoğu büyükşehir belediyesinden bile daha hızlı mesafe kat ettiğini ifade ettiler.

Bölgesinin en büyük ve donanımlı hayvan hastanesini gezen konuklar yapılan hizmetin çok anlamlı olduğunu kaydetti.

Konuklar arasında bulunan veteriner hekim Remzi Akdoğan ise ameliyathaneleriyle, hayvan barınak ve muayenehaneleriyle hastanenin gerçek bir sağlık kampüsü olduğunu kaydetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7