Başkan Yıldırım: "Kural tanımayan şımarık israil'i şiddetle kınıyorum"

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, İsrail tarafından Filistin’e yapılan saldırıyı kınadı.

Başkan Yıldırım: "Kural tanımayan şımarık israil'i şiddetle kınıyorum"

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarının insanlık suçu olduğunu belirterek, "Geldiğimiz noktada artık hiçbir uluslararası kuralı tanımayan, hukuk tanımayan, hiçbir tepkiye kulak asmayan, şımarıklığı zirve yapmış İsrail'in saldırılarını kınıyorum" dedi.

YILDIRIM: TEPKİSİNİ ORTA KOYMAYANLAR BU ZULMÜN ORTAKLIĞINI YAPIYORLAR

Baskan Yıldırım mesajında; "İlk kıblemiz, kutsal mabedimiz olan, Mescid-i Aksa başta olmak üzere, Filistinli Müslüman kardeşlerimize, çocuklarına ve kadınlarına acımasızca saldırarak onları şehit eden siyonist İsrail'in zulmünü şiddetle kınıyor ve lanetliyorum. Ahlaksız, hukuka aykırı, dini bütünleri kirleten İsrail'in bu saldırganlığına sessiz kalanlar ve tepkisini orta koymayanlar bu zulmün ortaklığını yapıyorlar. Yıllardır bölgeyi işgal altında tutarak, Müslüman kardeşlerimizin huzurunu ve ibadet özgürlüklerini engellemeye çalışan, insanlıktan yoksun, kirli emelleriyle boğulacak, elbet bir gün yıkılacak olan İsrail'i kınıyor, dualarımızın kardeşlerimizle olduğunu, tüm gücümüzle aynı safta yer aldığımızı belirtmek istiyorum. Bu duygularla saldırılarda hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyor, saldırıların bir an önce son bulmasını temenni ediyorum." ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2021, 15:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Elazığ lı
Elazığ lı - 5 ay Önce

Yurtdışına insan kaçakçılığı yapan belediye Başkan'larınız için niçin bir tepki ve kınama mesajı yayınlamdınız.Uygur Türk'lerine yapılan zülüm için niye sesiz kaldınız Genel yönetiminiz gibi sadece yıllardır Filistin'e yapılanları gören gözlerin bunları niye görmedi

Zafer Kur'an ayetlerini anlamaktan geçer
Zafer Kur'an ayetlerini anlamaktan geçer - 5 ay Önce

Hak, hukuk tanımayan, kul hakkı ve haram yemede ısrar edenlerin duası kabul olmaz.

Cemal
Cemal @Zafer Kur'an ayetlerini anlamaktan geçer - 5 ay Önce

İşte aradığım yorum buydu. Teşekkürler. Ayrıca, Kudüs ilk kıble değildir. Bu yanlış bilgiyi söyleye söyleye yerleştirmeye çalışıyorlar. İlk kıble Kabe, son kıble de Kabe. Filistin hakkında söylenecek çok şey var da, gerek yok.

Hee hee
Hee hee - 5 ay Önce

Abe olaylardan yeni gaberfar olmus.Israilin simarikligini yeni gormus..Kinamak yetmiyor artik.Unutmussundurtarihte Mavi Marmara denilen bir olay vardi demem o ki Mavi marmara olayi noldu???

Savaş
Savaş - 5 ay Önce

İBADET VE İNANÇ CENAB-I HAK İLE KULU ARASINDADIR ..SÖMÜRME DEVRİ BİTTİ ARTIK .NE İLE GELİRSEN GEL KARŞIMA AMA KUL HAKKI HARİÇ (anlayanlara )

Ümmetin lideri nerede
Ümmetin lideri nerede - 5 ay Önce

Gerek ültimatom vere nota vere asker yığa korumak için.. mescidi aksaya ümmetin lideri ise

Cevap
Cevap @Ümmetin lideri nerede - 5 ay Önce

Doğru diyorsun ordakilere de aynı destek sağlanmalı yanlarında olunmalı itirazım yok ama sen yukarda bunu mu yazmışsın senin derdin yanlarında olmak değil cbaşkanına hakaret dalga geçmek eğlenmek

Filistin cevap,
Filistin cevap, @Ümmetin lideri nerede - 5 ay Önce

Çindekiler müslüman değil mi? Oraya niye gık demediler..hatta aman aramız bozuluyor dediler..iki yüzlülük değlmi..müslüman seçilir mi?

Asker
Asker @Ümmetin lideri nerede - 5 ay Önce

Türk askeri zorda kalmışın başı sıkışanın garibanın her daim yanında olmuştur olacaktır.. Peygamber ocağıdır.. Derdi olan bu konuda daha da dertlensin böyledir böyle olmaya da devam edecektir..

Cemal
Cemal @Ümmetin lideri nerede - 5 ay Önce

Türk askeri, Türk ulusunun askeridir. Ümmetin askeri değildir.

Filistin
Filistin @Ümmetin lideri nerede - 5 ay Önce

Lan dırzi sonrada ne işimiz var kudüste diye havlarsız adam olun konuşmayın bari


SIRADAKİ HABER

banner103