Başkan Yıldırım: Teşkilatlarımızdan Aldığımız Güçle Yolumuza Devam Ediyoruz

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, teşkilatlardan aldıkları güçle yollarına en güçlü şekilde devam ettiklerini vurguladı.

Başkan Yıldırım: Teşkilatlarımızdan Aldığımız Güçle Yolumuza Devam Ediyoruz

Sivrice ilçesinde gerçekleştirilen Teşkilat İçi Eğitim ve İstişare toplantısında AK Kadrolarla buluştuklarını anımsatan Yıldırım, toplantının verimli ve keyifli geçtiğini aktardı.

YILDIRIM: VATANDAŞIMIZA HİZMET ETMEYİ SÜRDÜRECEĞİZ

Bu toplantıda teşkilat çalışmalarını ve yapılan hizmetleri değerlendirmenin yanı sıra 2023 yol haritasını gözden geçirme fırsatı bulduklarını kaydeden Yıldırım, “Milletvekilimiz Zülfü Demirbağ, Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları, İl Genel Meclis Başkanımız, Merkez İlçemiz, Gençlik Kollarımız, Kadın Kollarımız, İlçe ve Beldelerimizin teşkilat ve belediye başkanları, meclis üyelerimiz ve mahalle başkanlarımızın katıldığı toplantımız gayet verimli ve keyifli geçti. İki oturum şeklinde gerçekleştirdiğimiz programımız sadece eğitimi kapsamadı. Vatandaşlarımızın refahı ve huzuru için yapılan çalışmaları da değerlendirdik, şehrimizin sorunlarını ele aldık. Böyle çok yönlü bir program gerçekleştirdik. Bizler bu tür programları çok önemsiyoruz. Çünkü AK Parti çatısı altında hizmet eden herkes çok önemli bir misyon üstleniyor. Bizler yerelde AK Parti’yi en güzel şekilde temsil ederek davamıza, ülkemize ve liderimize en iyi desteği sunma gayretindeyiz. AK Parti milletiyle birlikte millet için siyaset yapan bir partidir. AK Parti’nin güç ve destek kaynağı da eser ve hizmet siyasetinin muhatabı da milletimizdir. AK Parti teşkilatları olarak milletimizle gönül bağımızı güçlü tuttuğumuz müddetçe bir takım çevrelerin yalan, iftira, inkar ve çarpıtma siyaseti ne şehrimizde ne de ülkemizde kök salamaz, karşılık bulamaz. Bir yıllık görev süremiz içerisinde bizleri yalnız bırakmayan ve daima güçlü kılan değerli teşkilat mensuplarımıza, Merkez İlçemize, Kadın ve Gençlik Kollarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Çok özenip, gece-gündüz yorulmadan çalışarak vatandaşımıza hizmet etmeyi sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
süper mario
süper mario - 3 gün Önce

ha ha ha dikkat et de o güç ters etki yapmasın şerafettin bey... ;)

Kral 23
Kral 23 - 3 gün Önce

Akp ve sağ partiler daima dinci ve kapitalist köpektir oy vermeyin inanmayin enflasyon yüksek faiz yüksek dolsr yüksek evler yüksek issizlik fazla torpil fazla gıda yüksek insanlarü kandımrayın şerafettin elzığı köy yaptınız halen utanmadan konuşuyorsunuz

hoca
hoca - 3 gün Önce

İl Özel İdare gibi valiliğe bağlı bir kamu kurumunun siyasi toplantılar için kullanılmasını yanlış buluyorum. Kamu kurumlarını siyasetten uzak tutalım dedikçe, toplantılarını dahi düzenledikleri yer haline getirdik ne yazık ki..

SIRADAKİ HABER

banner103