Başkan Yılmaz: “Karantina sürecinde vatandaşımızın yanındayız”

 Yurtbaşı Belediyesi, Yurtbaşı Beldesinde yaşayıp, koronavirüse yakalanan vatandaşların karantina süresince gıda, ekmek, içecek gibi ihtiyaçlarını karşılayacaklarını duyurdu.

Başkan Yılmaz: “Karantina sürecinde vatandaşımızın yanındayız”

Dünyayı etkisi altına alan 'Covid 19' salgınıyla mücadele kapsamında Yurtbaşı Belediyesi karantina sürecinde belde sakinlerini yalnız bırakmıyor.

Türkiye’de ilk vakanın görüldüğü 11 Mart’tan itibaren adeta alarm durumuna geçen Yurtbaşı Belediye personeli pandeminin pik yaptığı bu günlerde de sosyal destek çalışmalarına hız verdi.

Bir taraftan gerek toplu taşıma araçları gerekse de beldede bulunan kamu binalarını dezenfekte çalışmalarına ağırlık veren Yurtbaşı Belediyesi, diğer taraftan evlerinde karantinada bulunan vatandaşlar için gıda paketleri hazırladı.

YILMAZ: İHTİYAÇLARI YURTBAŞI BELEDİYESİ TARAFINDAN KARŞILANACAK

Sosyal sorumluluk gereği vatandaşın sürekli yanında olduklarını kaydeden Yurtbaşı Belediye Başkanı Yasin Yılmaz açıklamasında, “Beldemizde COVİD-19 testi pozitif çıkan ve ailece karantinaya alınan vatandaşlarımızın karantina süresince gıda, ekmek, içecek vs. ihtiyaçları Yurtbaşı Belediyesi tarafından karşılanacak. Test sonucunu veya telefonunuza gelen karantina mesajını bize iletmeniz, yeterli. İrtibat için belediyemizin 0 424 251 20 32 numaralı hattını aramanız yeterli olacaktır. Sağlık günler temennilerimle” dedi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kemal DAL
Kemal DAL - 8 ay Önce

Samimi dürüst ve Çalışkan Yasin başkanımıza teşekkür ederiz görevinde başarılar diliyorum

SIRADAKİ HABER

banner103