Başkan Yılmaz’da Teşekkür Ziyareti

Galericiler Sitesi Dernek Başkanı Ercan Yılmaz ve Yönetimi, Şoförler Odası Başkanı Şevket Toraman’a Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Başkan Yılmaz’da Teşekkür Ziyareti

Şehir merkezinde dağınık bir halde hizmet veren ve bu nedenle trafiği olumsuz yönde etkileyen galericiler, 2015 yılında çevre yolunda yapımı tamamlanan sitelerine taşındı.

O tarihten bu yana belediyenin kiracısı konumunda bulunan galericiler, kısa bir süre önce dükkanlarının tapularını almaya başladı.

104 iş yerinin bulunduğu Güney Çevre yolu üzerindeki galericiler sitesinde her esnafa 70 metrekare kapalı, 100 metrekare açık alan olmak üzere toplam 170 metrekarelik bir alan tahsis edildi.

Galericiler Sitesi Dernek Başkanı Ercan Yılmaz, tapuların alınmasında emeği geçen Şoförler Odası Başkanı Şevket Toraman’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ziyarette değerlendirmelerde bulunan Yılmaz, Başkan Şevket Toraman’ın galericilerin tapularına kavuşması aşamasında büyük bir gayret gösterdiğini belirterek, desteklerinden dolayı teşekkür ettiklerini söyledi.

Başkan Toraman da, şoför esnafının yanında oldukları gibi galericilerin de yanında olduklarını belirterek, “şehirde esnafların sıkıntılarının çözümü için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bu doğrultuda galericilerimizin sıkıntılarının da çözümünde katkı sunmuşsak ne mutlu bize” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2021, 19:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103