Bazı Cadde ve Sokaklar, Geçici Süreyle Trafiğe Kapatılacak

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener seçmeleriyle buluşmak üzere 12 Haziran salı günü Elazığ’a geliyor. Akşener’in Elazığ’a yapacağı ziyaret nedeniyle, şehir merkezinde bazı cadde ve sokaklar geçici süreyle trafiğe kapatılacak.

Bazı Cadde ve Sokaklar, Geçici Süreyle Trafiğe Kapatılacak

İYİ parti genel başkanı meral Akşener 12 Haziran salı günü Elazığ’a geliyor. Seçmenleri ile 15 Temmuz demokrasi meydanında buluşacak olan Akşener’in Elâzığ’a yapacağı ziyaret nedeni ile şehir merkezinde bazı cadde ve sokaklar geçici süreyle trafiğe kapatılacak.

Konuyla ilgili Elazığ Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, "Sayın Meral Akşener’in 12 Haziran 2018 Salı günü ilimize gerçekleştireceği ziyaretinde 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda düzenlenecek olan miting sebebiyle söz konusu meydana çıkan tüm yollar ve bu yollara bağlantısı bulunan sokak girişleri aşağıda belirtilen tarih ve saatlerde geçici olarak trafiğe kapanacak ve belirtilen güzergahlar üzerinde park yapılmasına izin verilmeyecektir” denildi.

Ayrıca açıklamada, 11 Haziran 2018 Pazartesi günü saat: 22:00’dan itibaren, 12 Haziran 2018 Salı günü ise miting bitimine kadar trafiğe kapatılacak ve parklanmaya müsaade edilmeyecek yollar şöyle; Merkez PTT önünden Gazi Caddesi ve Hürriyet Caddesi istikameti, İzzetpaşa Camiinden Saat Kulesi istikameti,

İzzetpaşa Caminin her iki tarafından Valilik istikametine Kazım Bayer, İzzetpaşa ve Yüzbaşı Tahir Caddeleri.

12 Haziran 2018 Salı günü ise  miting başlangıcından bitimine kadar trafiğe kapatılacak ve parklanmaya müsaade edilmeyecek yollar ise şöyle,

Gazi Caddesinin tamamı (1.sıra park olmayacak), Bosna Hersek Bulvarı Buzhane Kavşağından itibaren PTT kavşağı arası” trafiğe kapalı olacak” denildi.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2018, 17:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7