Belde Sakinleri Yetkililere Seslendi

İnterneti olmayan Beyhan Beldesi sakinleri yetkilere seslendi.

Belde Sakinleri Yetkililere Seslendi

Koronavirüs nedeniyle eğitimin online yapıldığı bugünlerde 3 bin 500 nüfuslu Elazığ'ın Palu İlçesine bağlı Beyhan Beldesinde bir süredir internet erişimi kesildi.

İnternetin olmadığı beldede vatandaşlar ve öğrenciler yetkilere seslendi.

Şehrin en büyük beldelerinden biri olan Beyhan'da bir süredir internete erişim sağlanamadığını söyleyen vatandaşlar, özellikle öğrencilerin bu konuda büyük sıkıntı yaşadığını kaydettiler.

Pandemi nedeniyle eğitimin online yapıldığı bu süreçte internetin olmamasından kaynaklı büyük bir mağduriyet yaşandığını aktaran belde halkı, yaşanan bu sorunu ilgili kuruma bildirdiklerini ifade ettiler.

Mağduriyetin daha çok sürmesinden endişe eden vatandaşlar ve öğrenciler Elazığ Valisi Erkaya Yırık'a ve İl Milli Eğitim Müdürlüğüne seslenerek, bu sorunun biran önce giderilmesini talep ettiler.

Öte yandan uzaktan eğitim gören öğrencilerin birçok dersten faydalanamadalıkları ve bu yüzden sınavlara giremeyerek başarısız kaldıklarını söylediler.

banner107
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 1 ay Önce

Köy yada mahalle olsa diyecem haklılar vali yada milli eğitim.müdürlüğünden destek istesinler. İktidar partisi mensubu belediye başkanı sorunu çözemiyorsa vaki ne yapsın. Gerçi ben olsan bütün beldeleri kapatırım bütün belde başkanlarinin altında resmi araba elazig günlük gidiş geliş yapıyorlar...Allah bu ülkeye yardım etsin

Beyhan sahipsiz
Beyhan sahipsiz - 1 ay Önce

Yazıklar olsun idareciyim diyenlere

SIRADAKİ HABER

banner103