Belediye Başkan Yardımcısı Bilginoğlu'nun Koronavirüs Testi Pozitif Çıktı

Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu’nun koronavirüs testi pozitif çıktı. Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen Bilginoğlu’nun 14 gün süreyle evinde karantinada kalacağı belirtildi.

Belediye Başkan Yardımcısı Bilginoğlu'nun Koronavirüs Testi Pozitif Çıktı

Koronavirüs salgını dünya genelinde etkisini göstermeye devam ederken Elazığ’da vaka sayısının arttığını geçtiğimiz günlerde kamuoyuna duyurmuştuk.

Haftasonu Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve ailesinin koronavirüs testi pozitif çıkarken bu kez Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu’nun da koronavirüs testi pozitif çıktı.

Son günlerde Elazığ Belediyesi’nin çalışmalarını sahada takip eden ve yoğun mesai harcayan Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu’nda koronavirüs belirtileri oluşunca test yapıldı. Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu’nun test sonucunun pozitif çıktığı öğrenildi.

SAĞLIK DURUMU İYİ

Sağlık durumu iyi olan Nazif Bilginoğlu, 14 gün boyunca evinde karantinada kalacağı ifade edildi.

Kanal Fırat medya grubu olarak Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu’na geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve acil şifalar diliyoruz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali2323
ali2323 - 1 ay Önce

Belediye başkanı da evde karantinada yazdınız ama eşiyle beraber fırat üniversite hastanesinde yatıyor. Tabii şehir hastanesi olsaydı günde 50 kere yazar reklamını yapardınız.

MEHMET KÜNKÜL
MEHMET KÜNKÜL - 1 ay Önce

NAZİF ABEM ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN.RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN.SAYGILARIMLA

Melih sefahan
Melih sefahan - 1 ay Önce

Onune gelen kaba dadaniyordu. Ondandir. Bu virüsun sonudur. Mutosyana ugrar.

Ethem Gülbay
Ethem Gülbay - 1 ay Önce

Maalesef belediye ki bu arkadaşlar a bu virüs şaka gibi geldi. Belediye içinde panayırda dolaşır gibi maskesiz dolaştılar. Olacağı buydu. Nafis Hocaya acil şifalar dilerim.

Mert can
Mert can - 1 ay Önce

Maskesiz çok grziyırdunuz abem benim.geçmiş olsun

Pole
Pole - 1 ay Önce

Bu ağalara bir şey olmaz.biz garibanlar korkalım

SIRADAKİ HABER

banner7