Belediye Başkanı Şerifoğulları’nın Koronavirüs Testi Pozitif Çıktı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın çevresinden bir kişide koronavirüs görülmesi üzerine Başkan Şerifoğulları koronavirüs testi yaptırdı. Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın testi pozitif çıktı. Başkan Şerifoğulları’nın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Belediye Başkanı Şerifoğulları’nın Koronavirüs Testi Pozitif Çıktı

Koronavirüsle mücadele devam ederken, önceki gün Elazığ’da vaka sayılarında artış olduğunu içeren bir haber yayınlamıştık.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NIN TESTİ POZİTİF ÇIKTI

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın çevresinde bir kişinin koronavirüs testi pozitif çıktı. Bunun üzerine Başkan Şahin Şerifoğulları da koronavirüs testi yaptırdı. Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın koronavirüs testi pozitif çıktı.

SAĞLIK DURUMU İYİ

Başkan Şerifoğulları hastanede yapılan müdahalesinin ardından evine gönderildi. Elazigsonhaber.com İnternet Haber Sitesi’nin edindiği bilgilere göre Başkan Şerifoğulları’nın sağlık durumunun iyi olduğu ve herhangi bir problemin olmadığı öğrenildi. Öte yandan Başkan Şerifoğulları’nın tedbir amaçlı 14 gün evinde karantina da kalacağı ifade edildi.  

Kanal Fırat medya grubu olarak Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve acil şifalar diliyoruz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yorum23
Yorum23 - 2 ay Önce

Geçmiş olsun Allah şifa versin.

Bekir Deveci
Bekir Deveci - 2 ay Önce

Geçmiş olsun başkanımıza Allah çocuklarına bağışlasın. Elazığson Haber de hep kurallara dikkat çekiyordu. Şehirdeki vaka durumuyla ilgili az çok bilgi veriyor. Keşke birileri artik vaka sayisini açıklasa.

Hakan
Hakan @Bekir Deveci - 2 ay Önce

Bu sitenin koronavirüs istihbarat kaynağı bence çok sağlam. dün vaka arttıyor dediler. bugün belediye başkanının pozitif olduğu ortaya çıktı

Vatandaş
Vatandaş - 2 ay Önce

Yazık oldu Allah yardımcısı olsun ama kameralarda görüldüğü gibi başkan kimseyi kırmamak icin halka yakındı

SAVAŞ KIRTEPE
SAVAŞ KIRTEPE - 2 ay Önce

RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN ...DEĞERLİ DÜRÜST CANDAN İNSAN...

Kral23
Kral23 - 2 ay Önce

Geçmiş olsun Allah yarfımcısı olsun

MEHMET KÜNKÜL
MEHMET KÜNKÜL - 2 ay Önce

ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN.RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN.SAYGILARIMLA

Maske önemli
Maske önemli - 2 ay Önce

Çoğu zaman maskesiz geziyordu ve düğünlere katılıyordu. Başkanın bu dönemde nikah kıymaması lazımdı. Yanına gelenlere uzaklaş diyemediği için bulaşma ihtimali yüksekti.

Yakup bilen
Yakup bilen - 2 ay Önce

Çok çok geçmiş olsun.Allahım hayırlı şifalar versin inşallah.


SIRADAKİ HABER

banner7