BELEDİYE TEMİZLİK EKİPLERİ ULUKENT'TE

Elazığ Belediyesi, çevre bilincini artırmak ve daha temiz bir Elazığ için başlattığı temizlik kampanyasına devam ediyor.

BELEDİYE TEMİZLİK EKİPLERİ ULUKENT'TE

Vatandaşların temiz ve sağlıklı bir çevrede yaşaması için çalışmalarını sürdüren Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Ulukent Mahallesi’nde kapsamlı temizlik çalışması gerçekleştirdi.

MERKEZ CAMİ’NİN İÇİ VE DIŞI YIKANDI

Ekipler ilk olarak mahalle içerisinde bulunan ve vatandaşların ibadetlerini yerine getirdiği Merkez Cami’nin iç ve dış mekanlarını yıkayarak hijyenik hale getirdi. Daha sonra koronavirüs tedbirleri kapsamında Cami’nin tüm bölümleri dezenfekte edildi.

ÇÖP KONTEYNERLERİNİN BAKIMI YAPILDI

Mahalle genelinde yer alan ve vatandaşların sıkça kullandığı çöp konteynerleri yıkanarak dezenfekte edildi. Ayrıca kullanıma bağlı olarak yıpranan konteynerler bakım, onarım ve boyama işlemlerinin ardından yeni haliyle tekrar vatandaşların hizmetine sunuldu.

ÇEŞMELER VE DURAKLAR DEZENFEKTE EDİLDİ

Gerçekleştirilen temizlik çalışmaları kapsamında mahalle içerisinde bulunan otobüs durakları ve çeşmeler buharlı araçlarla yıkanarak hijyenik hale getirildi.

Ayrıca mahalle ana arter ve sokakları, ekipler tarafından süpürülerek ilaçlı sularla yıkandı.

ATLAN: BAŞKANIMIZ ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI’NA TEŞEKKÜR EDERİZ

Gerçekleştirilen temizlik çalışmasından dolayı duyduğu memnuniyetini dile getiren Ulukent Mahalle Muhtarı Ayhan Atlan, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür etti.

Elazığ Belediyesi’nin temizlik konusunda özverili bir şekilde çalıştığını belirten Ayhan Atlan; ‘Mahallemiz büyüyen ve gelişen bir mahalle konumundadır. Belediyemizin başlatmış olduğu temizlik kampanyası kapsamında ekipler bugün Ulukent Mahallemizde. Belediyemiz temizlik konusunda özverili bir şekilde çalışıyor.  Bu anlamda Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları başta olmak üzere tüm Belediye ekibine teşekkür ediyorum’ dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Ali Güneşli
Ali Güneşli - 2 yıl Önce

Haber Müdürü Sayın Furkan Bey, sen başarılı bir gazetecisin. Mesleğinin eğitimini de almışsın. Eğitim bilgine, habercilik anlayışına güvenerek soruyorum. Bu haber manşetten yayımlanacak bir haber mi? Elazığ adına büyük bir hayranlıkla takip ettiğimiz bu haber portalını lütfen böyle haberleri manşetten vererek değerini düşürmeyin. İyi çalışmalar. Belediye zaten rutin dışında bir şey yapamıyor onu da biliyoruz.

Kral 23
Kral 23 - 2 yıl Önce

Yapılan çalışmay yok altyapı yapılmadı terminal başlanmadı 15 temmuz meydanı başlanamadı Kent Meydanı yok kaç aydır hizmet yok yazık bu şehre temizlik ile kandırmaya devam edin bu şehir gelişmez gelen giden aynı

Zaza
Zaza - 2 yıl Önce

Allah rızası için Ulukent mezarlığı na önem verin abdest alma yeri lavabo sonra su sikintisi

Ejder
Ejder - 2 yıl Önce

Kardeşim belediyenin yapması gereken işleri neden reklama dokuyorsunuz yapmasi gereken işi cimizlayip seçmeyin gezin bakalim elaziga gorun rezilligi haber yapacaksan sana ipucu vereyim belediyelerin ağır hizmet araçlarını kullananlar nasil seçiliyor adamlar kendini pilotmu zannediyorlar biraz bu konulara değinin haberlerinizi okuyan avrupa belediyesi zannedecek korkmayın cesaretli olun piyasa korkaklardan kokuyor cesaretli insanlara ihtiyaç var

SIRADAKİ HABER

banner109