Bir İyilik Yap Derneği’nden Elazığlılara Yardım

Elazığ’da meydana gelen yıkıcı depremin ardından Bir İyilik Yap Derneği Genel Başkanı Ahmet Yardımcı ekibiyle birlikte Ankara’dan gelerek Elazığlı depremzedelere çeşitli yardımlarda bulundu.

Bir İyilik Yap Derneği’nden Elazığlılara Yardım

Merkezi Ankara’da olan Bir İyilik Yap Derneği Genel Başkanı Ahmet Yardımcı ekibiyle birlikte Ankara’dan gelerek Elazığlı depremzedelere yardım dağıttı.

YARDIMCI: DEPREM YIKMIYOR, İHMAL YIKIYOR

Daha sonra medya grubumuzu ziyaret eden Ahmet Yardımcı, “Hep söyleniyor deprem yıkmıyor, ihmal yıkıyor. Biraz onu gördük burada. Her şeyi yaşayarak öğrenmek en büyük maliyet bu noktada biraz daha organize olmak gerekiyor. Devlet olarak, vatandaş olarak, ilgili olarak, yardım kuruluşları olarak, en çok dikkatimizi çeken bu oldu.  Tüm Elazığ’a ve ülkemize geçmiş olsun diyoruz. Allah beterinden korusun. Ankara’dan geldik. Tüm yardım severlerin katkılarıyla beraber derneğimiz olarak buraya geldik. Ve yerinde gördük. Bizzat yardımları kendimiz ilettik. Diğer kurumlara güvensizliğimizden kaynaklanmıyor. Kendimiz görelim istedik. Umarım tekrarı olmaz. Tekrarlanırsa yapılması gereken önlemlerin önceden alınması gerekmektedir” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7