banner83

Bir Kişiyi Silahla Yaralayıp Kaçmıştı

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan başarılı operasyon sonucunda Elazığ Cumhuriyet Mahallesi’nde bir kişiyi silahla yaralayarak olay yerinden kaçan şahıs ve ona yardım eden bir kişi yakalanarak mahkemeye sevk edildi.

Bir Kişiyi Silahla Yaralayıp Kaçmıştı

25 Ekim tarihinde Elazığ Cumhuriyet Mahallesi’nde bir şahsı tabanca ile vurarak olay yerinden kaçan şahıs ve ona yardım eden şahıs İl Emniyet Müdürlüğü’nün başarılı çalışmaları neticesinde suç silahı ile birlikte yakalandı.

Yakalanan şahıslardan birinin 7 ayrı suçtan arandığı ortaya çıktı.

Şahıslar tamamlanan işlemlerin ardından mahkemeye sevk edildi.

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğümüzce, 25 Ekim 2019 tarihinde ilimiz merkezi Cumhuriyet Caddesinde bir şahsı tabanca ile vurmak suretiyle yaraladıktan sonra olay yerinden kaçan şüphelilerin tespit edilerek yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalar neticesinde; söz konusu ateşli silahla kasten yaralama olayının firari şüphelisinin S.B. ve onunla birlikte hareket eden Ö.Ö. isimli şahıslar olduğu belirlenmiştir. Olaydan kısa bir süre sonra yerleri tespit edilen şahıslar, olayda kullanılan tabanca ile birlikte ilimizde yakalanarak gözaltına alınmışlardır. Ayrıca, şahıslar hakkında yapılan araştırma sonucunda S.B.’nin 7 ayrı suçtan da arandığı tespit edilmiştir. Şahıslar, tamamlanan işlemlerinin ardından 27.10.2019 tarihinde adli mercilere sevk edilmiştir” denildi.

HABER: SITKI TAŞEL
Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2019, 14:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7