Böçkün: Huzur Sen Olarak Elazığ’ın Yanındayız

Huzur Sendikası Başkanlar Kurulu Toplantısını Elazığ’da gerçekleştirdi.

Böçkün: Huzur Sen Olarak Elazığ’ın Yanındayız

Huzur Sendikası Başkanlar Kurulu’nu Elazığ’da topladı.

BÖÇKÜN: ELAZIĞ’IN YAŞADIĞI SIKINTIYI GÖRSÜNLER İSTEDİK

Toplantıda konuşan Huzur Sen Genel Başkanı Murat Böçkün, “Bir doğal afet dolayısıyla başkanlar kurulumuzu bu ay Elazığ’da toplandık. Hem Elazığ’ı görsünler hem de doğal afetten sonra Elazığ’ın yaşadığı sıkıntıyı görsünler hem de Elazığ Genel Merkezi bir sendikanın Türkiye’de neler yapabileceğini burada toplanarak çok önemli kararlar alarak hem Elâzığ kamuoyuna hem de Tüm Türkiye’de Huzur Sen’in amaç ve faaliyetleri hakkında görüşmelerimiz olacak” dedi.

BÖÇKÜN: ELİMİZDEN GELEN TÜM İMKANI ELÂZIĞ İÇİN SEFERBER EDECEĞİZ

Başkan Böçkün, “Cenabı Allah bir daha bu acıları yaşatmasın. Huzur Sen olarak biz elimizden gelen tüm imkanı Elâzığ için seferber edeceğiz” diye kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2020, 22:48
banner107
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sabahattin AKDERE
Sabahattin AKDERE - 1 yıl Önce

Rabim hayirlara vesile etsin inşAllah iyi ki varasin HUZUR SEN

Sabahattin AKDERE
Sabahattin AKDERE - 1 yıl Önce

Rabim hayirlara vesile etsin inşAllah iyi ki varasin HUZUR SEN

İsmail Elegel
İsmail Elegel - 1 yıl Önce

İşte Türkiye nin görmek istediği hiç bir şaibeye bulaşmamış tertemiz yürekli, cesaretli, adil, tarafsız ve hiç bir partinin arka bahçesi olmayan tek sendikası HUZUR SEN

Beytullah DEMİRPENÇE
Beytullah DEMİRPENÇE - 1 yıl Önce

Huzursen Sendika yeni kurulmuş olup, sendikacılığının asıl gorevi olan çalışanların toplumsal ve kültürel konular, iş ve kazanç yönünden haklarını koruma, çalışma yaşamındaki sorunları çözme, ortak haklarını ve çıkarlarını koruma ve geliştirme yönünde faliyet göstermektedir. üyesi olsun veya olmasın ayrıt etmeksizin tüm çalışanların her daim yaninda, Herdaim sesi olacaktır. Bunu bir calisan olarak gercekten söyleyebilirim hayal ettiğimiz sendikadır. Ana politikasi cikar amacli degil tüm Çalışanlara hizmet amacli faliyet göstermektir. Basarilarinin devamini diler hayirlara vesile olmasını temenni ederim.

SIRADAKİ HABER

banner103